Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babájukat váró 15...

Második babájukat váró 15 hetes körüli anyukák, ti nem érzitek úgy mintha egy nagy kő lenne a pocakotokban?

Figyelt kérdés

nekem minden bajom van, nem tudok aludni éjjel,forgolódok, sehogy nem kényelmes, nyomódik a hasam, eléggé megnőtt kerekedik rendesen..

és mintha egy nagy kő nyomna belülről úgy érzem...



2012. máj. 15. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
a lehajolás is írtó nehezen megy, néha úgy érzem magam mintha már a 30 dik hetet taposnám..
2012. máj. 15. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy kissé a pocakkeményedésre emlékeztet, a 15. héten még nem kellene ennyire "tehernek" érezni, az ilyen érzés, mintha összeugrana egy gombóccá és nyomná kifelé. Folyamatosan így érzed vagy néha-néha? Nekem jókorán keményedett, rengeteget kellett pihennem és egy rakás magnéziumot szednem.

33 hetes kismama

2012. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Hasonlóan érzek én is. Most a 18. hétben vagyok, szintén második baba. Nem emlékszem, hogy a kislányommal ilyenkor ilyen nehéz lett volna. Azt se tudom, hogy ez most a 2. terhesség miatt van-e így, vagy mert most kisfiút várok, vagy azért mert egész nap szaladgálhatok a lányom után :)

Nehéznek érzem a hasam, sokszor fáj is. És most egy 2 napja elkezdett a köldököm körül is fájni. Nem tudom ez mitől lehet.

2012. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
81%
Szerintem is keményedés. Többet kellene pihennünk de sajna a nagy miatt nem lehet.. 20 hetes vagyok, annyit tehetek h szedem a magneb6-ot és amikor a fiam alszik ledőlök olvasni v netezni. A hasméretem meg nekem is nagyobb mint a fiammal volt ennyi idősen. Én lecseréltem a férjem a szoptatós párnára éjszakára. :) Így tudok aludni, már amikor a fiam hagy (jön a foga..) Kitartás! :)
2012. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi...

nem kemény a hasam., nem keményedik..

akkor nem tudom mitől lehet, egy ideje a baba is rúg már, rendesen teljesen más ez a terhességem mint a lányommal volt..

na majd csak kibírom

2012. máj. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!