Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj vándorlás 10 hetes...

Méhszáj vándorlás 10 hetes terhesen? Miért érzem fent máskor meg egész lent? Nem kéne ilyenkor kizárólag fent lennie?

Figyelt kérdés

Hüvelykapszulát használok nem csak hobbiból vizsgálgatom magam.


Nornális válszokat köszönöm.



2016. máj. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Normális,álló helyzetben v fekve vizsgálva is más helyzetet vesz fel.Nem kell foglalkozni vele.Terhesség alatt is szokott változni:)No para ez így ok
2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam,használok kúpokat...és én is ezt tapasztaltamNem tudom miért és mitől van de én is aggódtam miatta. Most 31 hetes vok és már alig várom a végét.( elég problémás a terhességem) de azért bízom benne hogy bent marad a végéig!
2016. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszi azt amit írtatok most kicsit megnyugodtam :)

3x vetéltem már el emiatt extra paramami vagyok.

Utolsó, boldog és nyugis babavárást! Már nincs sok hatra :)

2016. máj. 25. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, köszönöm 😊! Azt elfelejtettem írni,hogy mindig álló helyzetben helyeztem fel a kúpokat,és ahhoz képest volt nagyon fent is és nagyon lent is!! Szerintem ne aggódj miatta! Neked is boldog babavárást!😉
2016. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!