Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának hogyha egész...

Árt a babának hogyha egész nap nem eszem? Elkaptam a hányás hasmenéses vírust. 9 hetes kismama.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most az a legfontosabb, hogy igyál elég folyadékot, nehogy kiszáradj. Tehát a folyadékot pótold.

A kalóriát majd elveszi tőled a babó, így igaziból amiatt vészhelyzet nem lesz. De ha tudsz, azért egyél pl. háztartási kekszet.

Lázad van?

Nem tudom, milyen súlyos nálad a hányós-hasmenéses, de ha pár napnál tovább tart, akkor keresd fel a dokidat (hívd ki házhoz).

2016. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Ha nem tudsz folyadékot sem bevinni, akkor mihamarabb lásson a doki. Most a kiszáradás és a láz az, ami veszélyes. Szükség esetén kórházban, infúzióból kapsz majd folyadékpótlást.

Persze azért valószínűbb, hogy otthon 2-3 nap alatt átvészeled. :)

2016. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem szokott durva lenni általában nálam 1 nap alatt elszokott múlni. Eddig 1 szer hánytam. Később megpróbálok inni egy kis vizet :) Enni viszont egyáltalán nem tudok.
2016. ápr. 17. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz baja. Én végig hánytam az elején, alig ettem, és semmi baj nem lett :)

22hkm

2016. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is benne voltam kismamaként egy elég durva hányás hasmenés betegségben. Annyi probléma volt h a sok hanyastol bekemenyedett a hasam.
2016. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!