Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha erősödik a teszt, akkor...

Ha erősödik a teszt, akkor nem lesz megint méhen kívüli ugye?

Figyelt kérdés
Volt már egy méhen kívüli terhességem sajnos és rettegek hogy megint az lesz. Tegnap teszteltem először halvány pozit, ma megint csináltam, ha csak egy hajszálnyit is, de erősödött. Orvoshoz junius 6án megyek, ha addig még pár napig folytatom a tesztelést és erősödik szèpen akkor biztos hogy nem méhen kívüli lesz?
2016. máj. 27. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ha észre veszel valamit magadon azonnal menj orvoshoz. De ne rágodj ezen a méhenkivüli terheség nem törvényszerü. Probálj meg megnyugodni mert az idegeskedésel többet ártasz magadnak meg a babának.
2016. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Elvileg az otthoni tesztek ilyesmire nem alkalmasak, tehát a hormon mennyiségének ellenőrzésére nem lehet használni őket, az erősödés-halványulás csak jó vagy rossz érzés az anyának, de nem mérvadó.


A gyakorlatban azért többnyire mégis van jelentősége annak, hogy erős-e vagy halvány-e a csík, erősödik-e vagy egyre halványabb lesz.


Szerintem amit leírtál jó jel, de biztosat nem jelent. Szurkolok!

2016. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

ugye a teszt a hcg-t mutatja ki amit szervezeted termel felismerve, hogy terhes vagy.

ennyi, többre nem képes a teszt, se azt nem tudod megállapítani, hogy élő terhesség, se azt, hogy jó helyen tapadt meg, se azt, hogy hányan vannak. egyszerűen csak a megtapadás tényét mutatja a teszt.


teljesen felesleges innentől tesztelned, mert míg ott van a "pici" és be nem töltöd a 12. hetet, addig emelkedik a hcg, így a teszt is elméletileg egyre erősebb. 12. hét után pedig visszaesik a hcg termelése, így akkor halványodik kicsit a teszt, ez se jelenti azt, hogy baj van

2016. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a méhen kívüli terhességemnél csak halvány tesztjeim voltak. Nem erősödtek. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2016. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig ugyanolyannal teszel az akkor se lesz mindig erősebb vagy halványabb mert vizeletedtol is függ h mióta tartogatott mennyit ittál

Ne adj a tesztre az csak arra van h megmutassa van Hcg

2016. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben voltam! 5 hetes terhesen már a dokinál voltam, h megnézze látjuk e már! Amikor nekem volt, szintén csak halvány tesztem volt, erősödött, de lassan. A hcgm nőtt, de nem duplázódott, a mostani a nemvárt napján majd leugrott a tesztről.
2016. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!