Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a magzatnak ha a...

Árthat a magzatnak ha a kismamát gyakran bántják lelkileg?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok jelenleg.
2016. máj. 28. 16:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
55%

ez komoly? és amíg meg nem szülsz és nem viheted játszótérre (tehát még 1,5 év.. bár tél lesz, legyen 2) nem mozdulsz ki a férjed nélkül? azért kell a gyerek, hogy legyen kivel kimenned az ajtó?

nem lehet hogy az az oka a férjed kirohanásának, hogy életképtelen vagy?

nekem van egy gyerekem, most várom a másodikat, de mióta tp-en vagyok, minden nap délelőtt egyedül elmegyek valahova... fagyizni, sétálni, kirakatot nézegetni. miért kéne ehhez a férjem? nem is csoda, hogy bánt lelkileg, vagyis inkább az a csoda, hogy még nem menekült el

2016. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mozdulsz ki egyedül? Keress valami baba-mama klubot a környéken, kérdezz rá a védőnőnél, hogy hol van ilyen. Barátnőid nincsenek?

Én egész terhességem alatt rengeteget sétáltam, amikor jó idő volt mentem, kerestem magamnak elfoglaltságot. Jártam klubokba, gyűjtöttem a tapasztalatokat, információkat, megnéztem a bababoltok kínálatait, felmértem, hogy mit hol érdemes megvenni.

Ne csak a férjeddel együtt mozdulj ki, mert meg fogsz zizzenni. Egyébként nem lehet, hogy nem is bántott meg, csak valami miatt te érezted bántónak. Ilyenkor tombolnak a hormonok, olyasmi miatt is képesek vagyunk megsértődni, megbántódni, ami miatt máskor nem. Én pl. minden természetfilmen sírva fakadtam, amiben arról volt szó, hogy egy állat kicsinye elpusztult, egyszer pedig elbőgtem magam a tesco közepén, mert nem vettünk spenótot. Pontosabban én négy csomaggal akartam venni, a férjem azt mondta, hogy elég lesz kettő is, én meg kiakadtam, hogy hogy lehet ilyen szemét, sajnálja tőlem a spenótot...

Szóval gondold végig, hogy valóban olyan bántóan viselkedett-e a párod, és nyugodj meg.

2016. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14%
hárman mentetek sétálni mert hasadba ott a baba.beszélgess vele,és mond meg neki rossz amit csinál.a babának semmi nem árt
2016. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Nem árt igazából. Háborús övezetben is születik bőven gyerek,az tán kissé rosszabb.De azért ne hagyd magad bántani.
2016. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem dolgozol? Az elég jól lefoglalja az embert.

Kimenni pedig egyedül is lehet, vagy barátokkal.

Te zárod be saját magadat a négy fal közé. Így persze, hogy tengernyi időd van azon kattogni, hogy valaki nem nézett rád elég szépen.

2016. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
de vannak barátaim csak mindenkit tilt tőlem
2016. máj. 29. 10:02
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok, hogy ilyen párt választottál... ezen nem tudunk segíteni.
2016. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egy újabb sikertörténet az anyaotthonban!!

Ennyire fontos az a gyerek,hogy mindegy kitől,mindegy milyen áron,csak anyukának legyen "babucika a hasikájába"???

2016. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%
utolsó, szerintem itt már nem is a babuci a lényeg. anya deressziós mert a lakásban ül kitudja mióta, nincs emberi kapcsolata, ezért kell a gyerek, mert azt hiszi, akkor nem lesz egyedül... csak ezzel ugye az ő élete nem oldódik meg, ugyanúgy szar marad, emellé még egy ártatlan kis ember életét is tönkreteszik
2016. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"de vannak barátaim csak mindenkit tilt tőlem"


Áldott jó ember lehet.. Innentől kezdve senkinek nincs további kérdése és mondandója, mert teljesen felesleges bármit is mondani.

2016. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!