Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt most olyan, akinek...

Van itt most olyan, akinek roppan a magzat ízülete vagy ilyesmi hangot hall a méhéből?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdés volt már. Én 30 hét óta hallom, elég ijesztő. Doki még nem találkozott ilyennel.
2016. máj. 28. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
ne már, hogy május van és máris itt az év kérdése...
2016. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet kedves 1-es, neked poénos, nekem annál kevésbé....
2016. máj. 28. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

De mégis miből gondolod, hogy a méhből jön a hang, a baba vízzel van körülvéve, az erősen szigeteli a hangot.

A beleid csinálhatják a furcsa hangokat, minél nagyobb a baba, annál kisebb a hely a beleknek stb-nek, pukkanás bármi egyéb lehet ilyenkor már.

2016. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

elsővel én is hallottam kattanásokat, dokim szerint a baba izülete. (amúgy nem fedi a magzatvíz a babát, 3 literről 1 literre csökken a magzatvíz mennyisége).

akkor fórumoztam is és több kismama írta, hogy ők is hallanak ilyet.

most hogy az volt-e nem tudom, de születése után mindig roppant a válla ha megmozdult. a hang stimmelt, olyasmi jött pocakból is, de én is kétkedve állok hozzá :D

most a második babával nincs ilyen :)

2016. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok. kimaradt, hogy a végefele nem fedi a víz a babát :)
2016. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Roppanasokat én is hallok egy hete. Néha ilyeszto, mert azt hiszem, hogy a burok. 29 hkm
2016. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*ijesztő
2016. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Èn tuti biztos hogy azt hallottam kb 32 héttől. Először megijedtem h mi ez a hang dehát ugyanolyan volt mint az izületeim amikor ropognak. Utánaolvastam és tényleg. És naponta többször hallottam..
2016. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
3 gyerekem van. én még csak nem is hallottam ilyesmirol..
2016. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert ez nem bélhang, hanem olyan ízület pattanó hang, mikor mozog. Elsővel nekem se volt ilyen. Meddig kattogott a válla a babádnak?
2016. máj. 29. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!