Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a mehenkivu...

Mikor jelentkeznek a mehenkivuli jelei?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, itt nem UH-nak meg 12. het elott. Most vagyok 7+4 hetes terhes. Nem barnazok, nem gorcsolok. Ha nem mehen belul tortenik a beagyazodas, kb. hany hetesen jonnek a gorcsok, a verzes es a heves fajdalom? Valaki leirna a tapasztalatait? Hany hetes terhesen nyugodhatok meg emiatt? Pl.: 8-9 hetesen mar meg kellene tortenie a bajnak (gondolok itt a petevezetek repedesre es az azzal jaro fajdalomra, amibol kovetkeztetni lehet a mehenkivulire es azonnal orvozhoz rohanni)?
2016. máj. 29. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a linkeket, de ezeket mar en is atbongesztem, de a kerdesemre nincs info benne! :)
2016. máj. 29. 12:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Hívd fel a helyi szülészetet/nőgyógyászatot és kérdezd meg. Ott szakorvosok vannak, nekik tudniuk kell.
2016. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jo... akkor... Angliaban elek, itt ilyen nincs. Szakorvos pedig se a terhesseg se a szules alatt nem lat, ha nincs baj, plane nem tudom ilyen kerdesekkel zavarni. A rendszer mas, tapasztalatokra lennek kivancsi! Koszonom!
2016. máj. 29. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5, héten elhalt méhenkívülim volt, de nem szívódott fel, menzeszem ugyanúgy megvolt, méhenkívülinél valamilyen vérzés jelentkezni szokott, na nekem pl rendesen megjött, csak a teszt maradt pozitív. Közben a hasüreg felé is véreztem, mert a szervezet próbálta kilökni az elhalt petezsákot, csak nem sikerült, ez brutális feszítő érzés volt, végül azt kivettél.
2016. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Szoval nalad volt verzes is (olvastam par esetet, ahol semmilyen tunet nem volt, mar csak a hatalmas fajdalom es a sokkos allapot). NAgyon koszonom! Tudom, hogy mindenki mas, de ha a Te terhessegedhez hasonlitom az enyemet, nalam minden rendben van! Remelem, hogy mar nalad is! :)
2016. máj. 29. 13:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! 6+4 hetesen operáltak! Az 5. hét végén jöttek az első tünetek, megszédültem és nagyon erős nyilalást éreztem! Rá két órára, zaccos, barnás vérzésem volt, de inkább csak pecsét!
2016. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia en is angliaban elek de nem ertem hogy miert nem csinalnak neked UH-T nekem is csinaltak es meg csak 7 hetes voltam... Szerintem meg 10 hetesen mar mindenfele keppen kene erezned hogy mehenkivuli a terhesseged.
2016. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs semmi pecsételés, vérzés, az már félsiker szerintem is, ne gondolj a legrosszabbra, minden rendben lesz :) És igen, köszönöm, amint engedélyt kaptunk a próbálkozásra, rögtön sikerült is, műtét november végén volt, februárban pedig pozitívat teszteltem :) Vele minden oké, veled is az lesz, ne aggódj :)
2016. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!