Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a mehenkivu...

Mikor jelentkeznek a mehenkivuli jelei?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, itt nem UH-nak meg 12. het elott. Most vagyok 7+4 hetes terhes. Nem barnazok, nem gorcsolok. Ha nem mehen belul tortenik a beagyazodas, kb. hany hetesen jonnek a gorcsok, a verzes es a heves fajdalom? Valaki leirna a tapasztalatait? Hany hetes terhesen nyugodhatok meg emiatt? Pl.: 8-9 hetesen mar meg kellene tortenie a bajnak (gondolok itt a petevezetek repedesre es az azzal jaro fajdalomra, amibol kovetkeztetni lehet a mehenkivulire es azonnal orvozhoz rohanni)?
2016. máj. 29. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként többnyire 7-8 hetesen már a petezsák szét szokta feszíteni a petevezetéket, szúró, nyomó érzés ez, szerintem felesleges aggódnod, persze én sem értem, miért nem tudnak 5 percet rádszánni...
2016. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4-5-6 hetesen,nagyon hamar kiderül,szerintem neked már nincs miért aggódnod.
2016. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sziasztok! Kedves kerdezo, en is angliaban elek es ma vagyok 6+2 hetes terhes. En ahogy megtudtam, par nap mulva mar rohantam is a GP-hez. Nem vizsgalt meg termeszetesen csak kiszamolta a szules varhato idopontjat es regisztraltatott a midwife-hoz. Aki mar fel is hivott es jovo het pentekre kaptam idopontot de akkor meg nem csinalnak UH-t. En is ugyanigy aggodom h jo helyen van e a pici. Mult heten barnaztam is kicsit reggel de elotte ejszaka egyutt voltunk a Parommal szoval lehet e miatt es utana el is mult de nagyon megijedtem. Te mikor mesz a midwife-hoz? Londonban laksz?
2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem birtam varni, es elmentem egy walk in centrebe. Nagyon fajt a derekam es feltem. Kb. 20 perc mulva megvizsgaltak, kereken 8 hetes, es mehen belul van. EN ugyanugy jartam, mint az elozo valaszolo, 12. heten lett volna csak UH. Ha az utolso valaszolo Londonban el, tudok neki segiteni, hogy hova menjen, hogy idoben megvizsgaljak. :) Koszonom mindenkinek a segitseget! Igy mar megnyugodtam!
2016. jún. 1. 10:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Na, jól van, gratula :)
2016. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok angliai kimamik, en is itt elek. Az elso terhessegnel meg en is megszivtam, de most a masodiknak mar rutinosabb voltam. En is aggodom, hogy mi van a picivel, 6. hetben vagyok. ha mindenkeppen szeretnetek hamarabb egy uht, akkor hazudjatok azt, hogy vereztetek es akkor megnezik, hogy minden oke vagy sem. Vagy a masik opcio, hogy kicsit hazudsz az utolso mensi darumat illetoen es azt mondod, hogy rendszertelen a mensid. En ezt csinaltam most. Kicsit gaz, de nem varok a 12. hetig, az tuti. Egy honappal korabbi darumot mondtam igy 8 hetesen lesz egy uh, ahol majd nyilvan kiderul, hogy nem 12, csak 8 hetes terhes vagyok es adnak megegy idopontot 12. hetere. Kicsit bonyolult, na mindegy. Harcoljatok ki ti is az extra uht!
2016. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!