Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon későn akarunk...

Tényleg nagyon későn akarunk menni 3d- re?

Figyelt kérdés
Párommal el akarunk menni 3D-4Dre,ma kértem időpontot és július utolsó hete jó nekünk,mert fizu után akartunk és hogy a párom délelőttös legyen,akkor leszek 27 hetes,nővérke azt mondta ennyi erővel karácsonykor is lehetne,meg hogy akkor már úgyse látni semmit,semmi értelme,tényleg nagyon későn akarunk menni,tegyük előbbre? Igaz h van rajtam felesleg,meg max 1 héttel előbb jó nekünk.tik mikor mentettek ilyen uh ra.
2016. máj. 30. 11:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Június utolsó hete 6 hó
2016. máj. 30. 11:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, ahol én voltam - szintén 27 hetesen- ezt mondták a legideálisabb időnek, mi direkt ezért mentünk akkor, bármikor mehettünk volna. Ilyenkor már nem látszik egyben a baba, viszont már babaformájú, nem az a kis vézna. :)
2016. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi s kb 27-28. hétre tervezzük a 4D-t. Az első babánkkal ugyanígy voltunk, tök jó volt. A kisfiam integetett, mindene tök jól látszott. A második babával korábban kellett mennünk 24 hetesen voltunk, meg az arca is alig volt kivehető. Pedig ugyanott csináltattuk mindkettőt. Mondták is, hogy kicsit még korán van a 4D-hez. De akkor küldöldön éltünk és kint iszonyú drága lett volna egy babamozi, így, amikor itthon voltunk látogatóba, meg kellett ejtenünk.

Most a 3. babával, kb 3 hét múlva lesz nekünk is aktuális. :)

2016. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi is a 27. hèten voltunk, teljesen tökéletes volt! A nővér meg ha màr ilyen helyen dolgozik érthetne hozzá legalàbb egy minimàlisan!
2016. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal 29. héten mentünk,pedig ő 3 héttel nagyobb is volt. Lànyommal a 28. héten.

Nagyon jó volt mindkétszer.

Nekünk azt mondtàk,azért ebben a korban jó menni,mert ilyenkor màr nem olyan vékony a baba,formàs de még a nagy része egyben ràfér a képre :-) ìgy is volt.


Ha olyan az uh-s nő vagy aszissztens akkor simàn mondjàk hogy menj előbb,kb 16-18. héten,mert akkor tuti elmész mégegyszer,hogy szép babaképed is legyen. :-S pénz,pénz,pénz...

2016. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a 21.héten és a 32.héten. Gyönyörű képek készültek. Siman belefért a képbe. Egyáltalán nem késő mennetek, nem is értem miért kell lerombolni a kedveteket hogy karácsonykor is mehetnétek. :/
2016. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 24-28 hetes kor között ajánlják. Mi 25 hetesen voltunk. Szóval nekem egyáltalán nem tűnik későinek.
2016. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

kifejezetten 26-28 hetes kor környékét ajánlják, mert addigra már van kis hájréteg a baba pofiján is. egy ekkora baba már egészen hasonlóan néz ki, mint ahogy valóban ki fog nézni.

nem vagytok elkésve, pont ideális az idő.

2016. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én egy héttel szülés előtt voltam, és még akkor is látszott minden. A pofija meg tényleg olyan volt a képen mint aztán élőben.
2016. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megyek 30 hetesen.
2016. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!