Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával mikor kezdett...

Második babával mikor kezdett látszódni a pocitok? Főként akivel az elsőnél későn kezdett látszani

Figyelt kérdés
Első babámnál 24hetesen alig volt pocakom.Kíváncsi vagyok másnál higy alakult a második terhességnél
2016. márc. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A masodik is keson kezdett latszani. 23 hetesen meg van olyan fotom, ami. Nem latszik, hogy babat varok, igaz szembol keszult, de tenyleg semmi jele a terhessegnek. De azutan hirtelen novekedesnek indult es nem lett ugyan nagy, de hatarozottan terhespocak volt. En vekony is vagyok, igy vegulis latszott, de sokszor meghallgattam, hogy olyan, mintha lenyeltem volna egy cseresznyemagot. :)

En mar ezen nem problemaztam, mert az elsovel meg zavart, hogy kicsinek mondjak a hasam, de szules utan meg nem bantam, hogy szinte lapos lett egybol, csak a bornek kellett ido hogy visszahuzodjon. Igy volt ez a masodik szules utan is, igazabol mar akkor sem volt pocakom, amikor a korhazban voltunk, csak feszes nem volt.

Szoval nezd a jo oldalat! :)

2016. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál rendesen ruhában kb 25-26 hetesen már látszott egy pici pocak,de végig kicsi pocim volt,most a 2. Babánál ìgy 21.héten alig van pocakom ruha nélkül is nem hogy ruhában
2016. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!