Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Voltam kivizsgáláson, ami kimutatta, h a méhnyak túl szűk ezért nehéz lesz a teherbeesés a dokim szerint.

Hőmérőzök minden reggel, ahol nagyjából tudtam mikor volt ovulációm. Utolsó mensi napja április 26-an volt, ovulációm május 18-an volt, mi már aznap és előtte is többször együtt voltunk a párommal 11-től, kétnaponta).

Iszonyatos és folyamatos éhségérzetem van kb 3.napja,neha meg is szédülök,megjön érzés is van es a melleim érzékenyek.


2016. máj. 30. 13:04
1 2
 1/13 Melody0529 ***** válasza:
100%

Hát, elvileg ha május 18. volt az ovulációd, akkor ma vagy a 12. napon. Akár már pozitív is lehet a teszt.

Nekem április 24-én volt az utolsó menzeszem, május 8-9. körül az ovulációm. 22-ére nem vártam, 21-én reggeli pisiből közepes erősségű pozitívat teszteltem. A brutál éhségérzet nekem is az első tünetek között volt.

Sok sikert :) Majd írd meg, mi a helyzet :)

2016. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Melody0529 gratulálok akkor a picihez!!! :)

Szedek vitaminokat is, sok a B vitamin benne, gondoltam h esetleg attól is lehetek ennyire éhes, mert amúgy ez nem jellemző rám mensi előtt. Ma elhagytam, gondoltam h abbamarad az éhezés, de nem... éves közben is éhes vagyok es ugy eszem az etelt, mintha valami csodát ennél :D

2016. máj. 30. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
pár nap múlva már tesztelhetsz.
2016. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem mensi előtt is olyan érzésem van, hogy mindig éhes vagyok, szóval ebből még nem gondolnék terhességre.

De ha jól értem, már meg kellett volna jönnie, nem? És nem jött meg. Szóval már tesztelhetnél.

2016. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A ciklusom sajnos rendszertelen ugyh pont ezért nem tudom h mikor teszteljek, mert foggggalmam sincs,h mikor fog megjonni. Volt h 42 napra rá jött meg.
2016. máj. 30. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát normál ciklusnál már lehetne tesztelni bőven.

De mit veszítesz egy teszttel? Legfeljebb majd csinálsz egyet később is, ha ez nem lesz még pozitív.

2016. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sok volt a csalódás egy kicsit tartok az eredménytől... most annyiban más,h nem élem bele magam, lesz ami lesz,persze jobb lenne pozitív de ha negatív akkor meg max berúgunk párommal :D
2016. máj. 30. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek tényleg attól vannak akkor van Hcg is es ha az van akkor pozitiv teszt js
2016. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) egy két napon belül tesztelek
2016. máj. 30. 18:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap a mell fájdalom mellé jött az izomláz, ma reggelre pedig az egész hasam, derekamban érzem... rendeltem tesztet, elvileg holnap már itt kellene lennie..
2016. máj. 31. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!