Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad vízipipázni?

Terhesen szabad vízipipázni?

Figyelt kérdés
Nem dohányt raknánk bele, hanem csak azt az ízesített követ. Dohánnyal nyilván tilos, de így? Ebben nincs se nikotin, se semmi, csak ízesített gőz.
2016. máj. 30. 14:30
1 2
 1/15 Mono144 ***** válasza:
44%

Fogadni mernék hogy te írtad ki a vodkás kérdést is? Megkérdezhetem hány éves vagy?

Én nem tenném a helyedben.

2016. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, de onnan jutott eszembe.
2016. máj. 30. 14:36
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
édes istenem.....
2016. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mono144 ***** válasza:
24%
Aham, na ja. De most erre mit mondjak? Te tudod mit csinálsz! Én hiába írom ki hogy ne tedd ha tulajdonképpen úgy is megteszed!
2016. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Igyad a vodkát èa drogozz is.
2016. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg itt, mert a neten nem találtam semmit. És akár elhiszed akár nem, tényleg nem én írtam ki a vodkás kérdést.
2016. máj. 30. 14:47
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Na most én se a kérdésre válaszolok.


Komolyan kérdem a válaszadóktól hogy miért baj ha valaki feltesz egy kérdést? Miért kell egyből mindent felfújni, meg a kérdezőt mindennek lehordani, azért mert figyelni akar a babájára??? Ezért nem való neki a gyerek? Nyilván nem azért tette fel a kérdést hogy basztassátok.


Hát ássátok el magatokat akik provokatív válaszokkal bombázzák az ártatlan kérdezőket.

2016. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Válaszolni kéne a kérdésre NORMÁLISAN ÉS EMBERIEN és nem pedig piszkálni a másikat, ez az oldal nem arra való!
2016. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mono144 ***** válasza:
58%
Kedves utolsó válaszadó! Valóban nem értek egyet az arrogáns válaszokkal, melyet előző kérdésben ki is fejtettem...szerintem teljesen felesleges. Viszont egy egészséges felnőtt emberben van felelősségtudat, és ilyen kérdést igazából ki sem ír! Szerintem ha valaki ezeket alapból nem tudja az elég nagy baj!
2016. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Úgy látom ma kifejezetten szoros a verseny az év anyukája címéért. Kemény a mezőny.


Kedves kérdező!

A magam részéről nem tudom. Valószínűleg nincsenek még randomizált, nagy esetszámú tanulmányok a terhesség alatti vízipipázás rövid és hosszútávú következményeiről. De annyit elmondhatok, hogy vízipipa nélkül is van élet. Márpedig azt a retkes 9 hónapot (szorozva a gyerekek számával), amit egyes elvetemült nők életük egyik legszebb időszakának hívnak, ki lehet bírni vízipipa nélkül. És akkor a probléma megvan oldva.

2016. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!