Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt?

Halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt 11 órakkor halvány pozitív lett a teszt... szemmel látható de nem erős a csík. Ez már lehet terhesség? Vagy inkább még ne éljen vele magam? Teszteljek még holnap reggel is?
2016. máj. 31. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A halvany pozitiv is pozitiv.

Azt te erzed, hogy kell-e meg teszt.

Nyilvan a mensid nem jott meg, azert teszteltrl, szoval a verzed hianya es egy pozitiv teszt eleg biztos, nem szukseges ujra tesztelni.

(Ettol fuggetlenul en minden terhessegemnel elhasznaltam 2-3 tesztet az elso hetekben, mert jo volt latni, hogy egyertelmuen pozitiv.)

2016. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, ha időben megjelent, akkor persze, hogy lehet terhesség :) Kezdheted beleélni magad :)
2016. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A havimnak mostanság kellene megjonni,de sajnos rendszertelen igy nem tudom sosem pontosan. De mivel próbálkoztunk, és sikerült belőni az ovulacio napját, adtunk az érzésnek elotte valo napokban is és aznap is,de még utána is :)

A tesztet ahogy megcsinaltam, rá kb 1-2 percen belül erősödött a csík.

2016. máj. 31. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen halvány is, terhességet jelez a második csík! Nem potenciálisan, hanem biztosan! :-)

Gratulálok! :-)))


Nekem is nagyon halvánnyal kezdődött, és én is ellőttem még 2-3-at az utána következő napokban, de csak azért, mert bőven volt készleten, és igen, jó volt látni. :-)


Sok boldogságot!

2016. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma újra tesztet egyszerre kettőt is :D még mindig halvány... de azt hiszem h nem is kételkedek benne mert tüneteim vannak, pláne a szédülés meg ugye a havi sem jön meg. :)
2016. jún. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!