Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy teszt erős pozitív az...

Ha egy teszt erős pozitív az akkor biztos hogy terhesség?

Figyelt kérdés
Első lenne és számomra hihetetlen hogy sikerült, mert nagyon-nagyon régóta nem jött össze. Most meg spontán sikerült?
2016. máj. 15. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha pozitív akkor terhes vagy.
2016. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti hatodik heten menj dokihoz.elotte nemfog latni semmit.:)
2016. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néha megjön érzésem van, ez természetes?
2016. máj. 15. 12:10
 4/10 anonim válasza:
Igen az.:-)Majd elmúlik.
2016. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már a nemvárt előtt egy héttel mindjárt megjön érzésem volt, és még most is tart, pedig lassan 9 hetes vagyok. Volt, hogy baromi erősen görcsölt a hasam. Az orvos magnéziumot javasolt, érdemes szedni, enyhíti a görcsöket.
2016. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan vészes megjön érzés. Enyhén érzem és nem mindig. A pozitív teszt miatt gondolom hogy nem jöhet akkor meg. De egy vetélés nem megjön érzéssel kezdődik? Ettől félek még.

De nem is gondolok ilyesmire, remélem nem lesz semmi gond.

2016. máj. 15. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azért írom, hogy megnyugodj, nem vetélés! Sajnos nekem volt vetélésem a 8. héten. Végig terhességi tüneteim voltak, még csak nem is görcsöltem, csak elkezdtem vérezni. A majdnem megjön érzés természetesen a terhesség elején. Egy szép pozitív teszttel biztosan terhes vagy! Gratulálok! Ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2016. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És a vetélés mitől alakulhat ki? Nem lehet megelőzni hogy még véletlenül se forduljon elő?


Egyébként nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek. :(((

Remélem, velünk minden rendben lesz.

2016. máj. 16. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
A vetélések okairól elég sokat olvastam, mert tudni akartam, mi történhetett. Magyarországon csak a harmadik, második vetélés után javasolják a vizsgálatokat, de természetesen magán úton el lehet végeztetni. A leggyakoribb ok genetikai, sajnos, egyszerűen a természet szelektál. Ez ellen nem lehet, és nem is lenne érdemes semmit tenni. Két ivarsejtből egy új élet jön létre, ez bonyolult folyamat, csúszhat bele bőven hiba. Másik ok lehet hormonális, leggyakrabban progeszteron alultermelés. Ezzel kapcsolatban rengeteg ellenvéleményt is olvastam orosi lapokban is. A vetélés ugyan gyakori, azt is mondhatnám, hogy az emberi reprodukciós folyamat természetes velejárója, de ne idegeskedj ezen! Nekem is van három gyermekem, eddig nem volt vetélésem. Az is hozzátartozik a történetemhez, hogy már 42 éves vagyok, az életkor pedig sajnos kedvez a genetikai mutációknak, így a vetélésnek is. Most biztos vagyok benne, hogy hamarosan újra babát fogok várni, és nem lesz semmi baj!Ne aggódj annyira, ha a vetélés annyira gyakori lenne, nem lenne ennyi abortusz...
2016. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm most megnyugtattál.

Nekünk első baba, nagyon sokára jött össze és 32 éves vagyok, a párom pedig 33 éves.

2016. máj. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!