Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül most egy torch...

Mennyibe kerül most egy torch szűrés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha indokolt, és az orvosod kéri, akkor tb alaoon megcsinálják (pl nekem is így volt)

Egyébként a magánlabortól függ, ahol meg akarod csináltatni. Keress rá a neten, hátha van árjegyzékük. (Tudok linkelni olyat ahol jártam, pont ezért is tudom hogy labora válogatja.)

2016. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt pl 22000 ft

2016. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg 28000 plusz ebbe nincs benne a hsv1 meg a parvovírus. Nekem mindkettőt nézték, amikor ilyen jellegű fertőzés felmerült.

2016. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Orvos ad beutalót.

Akkor így ingyenes ahogy olvaslak benneteket?

2016. máj. 31. 18:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagyis téged..bocsi..

Nâlatok minden rendben volt végül?

2016. máj. 31. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére igen. El kellett menni a laborba ahol levették beutaló alapján a vért, aztán hetek múlva jött az eredmény.

Orvosi beutalóval tb alapon történik, nem kellett érte fizetnem.


Reméljük, nálatok is minden rendben lesz. Miért kell megcsináltatni? Ha gondolod, írhatsz privátot!

2016. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!