Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen úgy szabad szolizni,...

Terhesen úgy szabad szolizni, hogy a hasamat nem éri?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon kijött az ekcémám ebben a melegben, szoli szokott segíteni (egyébként nem járok csak ha csúnya a bőröm). arra gondoltam, hogy egy széket a gép mellé teszek és csak a lábamat dugom be :D

ez nagyon buta ötlet? viszket, ég, fáj, vérzik, valamit ki kéne találnom, de persze a baba a legfontosabb.

31hkm



2016. jún. 1. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tenném. Sima napozás nem segít? Napozni biztos lehet pocaktakarással...
2016. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ne már hogy a szolit használod ekcémára?!

Honnan jött ez?

Sanatopic?

2016. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél elokomot!! Tudom ez se a legjobb terhesen, de en a vérző, sebes ekcemamat bekenem vele egyszer estére es másnapra sokkal jobb es elég egy gyogyszertari natúr test ápoló
2016. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3. Trimeszetrbrn mar nem szabad 2dikban sem ajánlott de en mind s háromszor mentem 22 hétig heti egyszer 8 percre semmi gond nem lett a pocakod letakart
2016. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélnék bőrgyógyàsszal hogy mit szabad kismamaként és azt a kencét hasznàlnàm.
2016. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
terhesen szolizni nem szabad,nagy baj lesz inkább kenesd krémmel
2016. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

dehogy kenem magam elocommal!

tudom, hogy szigorúan tilos szteroid terhesen, járok bőrgyógyászhoz, ő sem tud mit adni, méreg drága kencékkel próbálkozunk, de a terhesség miatt jön ki ennyire, most nem erre koncentrál a testem!


valaki kiakadt, hogy szolit használom rá. hát pedig képzeld! 15 éve 2x8p szolizok az ekcémára és sokkal jobb lesz tőle (évi 2x szokott kijönni) egyébként pont egy bőrgyógyász ajánlotta és bevált, csak ugye nem terhesen...

de ha lecsukom a gépet, pólóban maradok és a combom közepéig bedugom a lábam, csak nem lesz már baja.

holnap felhívom a nőgyógyászom, kikérem a véleményét, csak olyan ciki ezt így előadni neki :D

2016. jún. 1. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki:)

Mindenkinek mást hoz ki a terhesség.Ha normàlis biztos megérti.

(Koràbbi válaszoló)

2016. jún. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1x használni az elocomot messze nem olyan káros, mint szolizni.
2016. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó, kérlek magyarázd már el, a te logikád szerint miért jobb a szteroid, ami bejut a magzathoz, mint a szoli, amit csak az én bőröm (konkrétan lábam) kap?

tényleg érdekel...

2016. jún. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!