Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen úgy szabad szolizni,...

Terhesen úgy szabad szolizni, hogy a hasamat nem éri?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon kijött az ekcémám ebben a melegben, szoli szokott segíteni (egyébként nem járok csak ha csúnya a bőröm). arra gondoltam, hogy egy széket a gép mellé teszek és csak a lábamat dugom be :D

ez nagyon buta ötlet? viszket, ég, fáj, vérzik, valamit ki kéne találnom, de persze a baba a legfontosabb.

31hkm



2016. jún. 1. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi ugy szoliztunk a kis pocaklakoval, h eloszor a labamat dugtam be a gepbe 8percre majd 6 ra "behajoltam" :D persze ezt is csak 3x a terhesseg alatt, amig elfertem a pocitol. Lehet amugy vitatkozni, nem hiszem, h sokkal karosabb lenne a szoli mint kimenni napozni, ilyen agyon straplat ozonreteg mellett a 40 fokban :) es igen, ekcemara kifejezetten jotekonyan hatnak az UV sugarak.
2016. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
52%
Szolitulajdonos vagyok es igen, hasznal a szoli az ekcemara es kulonbozo borbetegsegkre. En most vagyok 6 hetes terhes, mar nem szolizok, mert ebben megoszlanak a velemenyek, de a 40fokos magyarorszagi nap helyett akkor inkabb a 0.3 csoves szolikat ajanlanam azok gyengebbek mint a tuzo nap.
2016. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!