Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan raknak fel ide uh...

Sokan raknak fel ide uh képet, milyen méretet néznek meg rajta ami alapján sejthető, hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Sokan tizen hetes uh képeket posztolnak és valamilyen adat alapján kèrdezik hogy fiú vagy lány. Erre lennék kiváncsi,hogy mi ez,ami alapján megmondják? Nekünk sajnos a dokink nem mondta el a baba nemét,de kiváncsi lennèk rá. 24+3 hkm
2016. jún. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak játék.

Csak találgatnak.

2016. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből sehogy sem sejthető, hogy fiú vagy lány... Remélem, ezt te sem gondoltad komolyan...
2016. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En 20 hetesen sem tudtam meg es akkor láttam egy szodabikarbonas tesztet es az orvos is mondta h van tudományos orvosi alapja

Es logikus de nem 100% os

A nők 78% anal válik be

Nálam bevált 26. Hétig minden heten csináltam mire a doki megtudta erősíteni h tényleg lány lesz

Tudom nevetséges de próbáld ki :)

2016. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem adat alapján, hanem a nemi szervére ránézés alapján... az orvos is így mondja meg már sokszor tizen hetesen hogy mi várható.
2016. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam amit kerestem,köszi a "segitséget" ;)
2016. jún. 1. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!