Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz rátok is ami a bezzeganya...

Igaz rátok is ami a bezzeganya weblapon van, a baba nemének a megérzéséről terhesség alatt?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 28. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rám nem, lány éreztem, fiú lett :)
2016. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oké, hogy 97-ben még nem voltak sokdés vizsgálatok, és az UH-gépek minősége is hagyott kívánnivalót maga után, de nekem végig fiút mondtak. Lány lett, és én végig mondtam, hogy lánynak érzem. Jöhetett volna fiú is, de éreztem, hogy nem az...
2016. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1000% biztosra vettem hogy lányom lesz. Annának hívtam, megálmodtam már a szobáját, stb.

Aztán a 18hetes uhn kérdezte akajuk e tudni ö hát mondom kislány, nem kérdés. De aztán szóltak hogy khm nem... :)

2016. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

A nem megérzése egy kivetített vágy. Azt "érzi" az illető, amit szeretne, amire vágyik.

Mivel statisztikailag 50% esélye van rá, akinek bejön, az utólag ok-okozatként összekapcsolja a két dolgot.

Ennyiről van szó.

2016. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Folyamatosan azt éreztem, hogy lányunk lesz. Párom végig mondta, hogy szerinte fiú. Igaziból mindkettőnknek mindegy volt, hogy milyen a neme, de fixen lányt éreztem.

Aztán a 13. héten kiderült, hogy fiú. :) Ennyit az anyai megérzésből.


30 hkm

2016. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiút szerettem volna, és úgy is éreztem, hogy fiú lesz, mikor vártuk. Csak nem mertem nagyon hangoztatni.

És tényleg fiú lett.

De én is azt gondolom, hogy 50% esélyed van eltalálni, ez azért nem kevés. Szóval kb. csak mázlim volt.

2016. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mindig lányként képzeltem el a gyerekemet már kisebb koromtól. megérzéseim nem szoktak lenni, terhesség alatt sem volt. fiam lett. egyetlen gyerek marad, szóval csak fiam lesz.:)
2016. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egész életemben azt hittem fiam lesz,hát lány:)
2016. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is úgy "éreztem", hogy az elsőszülöttem fiú lesz. Lány lett. Mondjuk egyszer a férjem azt álmodta,hogy lányunk született (még nem voltam terhes). Tulajdonképp 50% esély van eltalálni.
2016. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A vágy nem mindig azonos a megérzéssel. Én mindig kislányt akartam. Az első babámnál lányt éreztem lány lett. A másodikat is lánynak szerettem volna de éreztem h ez a baba fiú. Nem volt meglepő amikor kiderült h fiú. :-) Tehát nekem bejött a megérzés!
2016. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!