Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinél placenta...

Van itt olyan akinél placenta praevia lateralist állapítottak meg? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Hogy alakult a terhességed a későbbiekben,volt valami gond?Rendeződött a terhesség vége felé?Császárral szültél?Első baba?Vagy bármi tapasztalat ezzel kapcsolatban?Bocsi a sok kérdésért,csak iszonyatosan aggódom!
2016. jún. 1. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is lent tapadt a méhlepèny, de határeset volt, aztán idővel feljebb húzódott, a 20-30. Hét között.

Ismerősnek viszont császármetszése lett emiatt, meg sajnos be is vérzett, nem tudom, ezért-e, így az utolsó heteket kórházban töltötte, de egészséges babája született, és mindketten jól vannak.

Ha nem totális, csak részleges és még a terhesség elején vagy viszonylag, akkor elmozdulhat feljebb a lepényed. De ne aggódj akkor se, ha nem teszi ezt, annyi, hogy oda kell figyelned, elvileg gyakoribb a bevérzés, akkor azonnal doki. De ezt gondolom, tudod.


Ha esetleg császár lesz belőle, a következő babát meg szülheted hüvelyi úton elvileg.

Én úgy vagyok vele, ha császár, ha spontán, csak mindketten/főleg babó jól jöjjön ki belőle, ezt meg mérlegelik az orvosok. 37hkm (màs miatt merült fel a császár)

2016. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a terhesség elején elég gyakori, nekem is volt. A 23. héten került a megfelelő helyre. Addig no szex, nincs emelgetés, ha vérzés van, azonnal kórház!
2016. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!