Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódó kismama vagyok (5....

Aggódó kismama vagyok (5. hónap) Mit tudok tenni azért, hogy ne kezdjek el vérezni, mivel Placenta Praeviát állapítottak meg nálam? Tud valaki segíteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Olvastam a netről róla, nálam is szokott jelentkezni vérezgetés, rózsaszínezés. 21 hétben vagyok. Voltam dokinál vele, de nem talált semmit, azt mondta a lepény a helyén van. Nem tudom mitől lehet. Nem mondtak semmit hogy mit tegyél? Ha már egyszer valaki megállapította hogy mi a baj?

Amúgy gondolom a sok pihenés, ágynyugalom, mást nem nagyon tudsz tenni.

2009. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is csak a pihenésre gondolok mást nem tudok tenni.Az orvosom csak annyit mondott,hogy szülésnél gondok lehetnek.Hát én tegnaptól frászban vagyok.
2009. máj. 5. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20 hetes vagyok és hasonló cipőben járok. Sőt, én 5 napot kórházban is voltam, mert a lepény teljesen fedte a méhszájat. Aztán szépen elkezdett húzódni fölfelé, így csak pihenni kell, semmi emelgetés, hajolgatás, nyújtózkodás és szex:( De nekem azt mondta a dokim, hogy az esetek nagy részében a növekvő baba elhúzza a lepényt, ha mégsem, akkor császár lesz belőle. Nyugi, nem lesz gond, csak tényleg pihenj és ha egy kicsi vrzés is jelentkezik, akkor irány a kórház!
2009. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: nagyon vérezgetsz, vagy csak néha? Mikor állapította meg a doki hogy ez van? Mert én is voltam egy hónapja, hasonló gondok miatt, -vérzés- és uh-on nekem nem látott semmit. Mostmár én is beparáztam:( De tényleg feküdj sokat, pihenj, mást nem tudsz tenni.
2009. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam,és megfogadom a tanácsokat,köszönöm.Még vérzésem nem volt,pont ezt szeretném mindenképpen elkerülni.
2009. máj. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!