Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a méret? uterusban...

A.Timi kérdése:

Normális a méret? uterusban petezsák, átmérője 20mm. Szikhólyag és 4 mm embryotelep

Figyelt kérdés

Április 15-én kezdődött az utolsó mensim, ami 20-ig tartott.

Tegnap sikerült eljutnom az orvoshoz, ahol a fent említett adatokat írták rá a papíromra. (uterusban petezsák, átmérője 20mm. szikhólyag és 4 mm embryotelep) Elmondta az orvos, hogy még nincs szívhang, de méhen belüli petezsákot lát és ez valószínűleg azért van, mert még kb. csak 3 hetes lehet a magzat. Szerintetek? Vélemények? Normális ez a méret?



2016. jún. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszel az orvosnak, a gyik-an meg elhiszed amit írunk? 3 hetesen ez teljesen jó, 7-9 hét alatt nem is érdemes menni, megállapította, hogy babát vársz, amihez gratulálok.

Ilyenkor még nincs magzat, van, hogy azt írják ennyi idősen, magzat nem látszik, attól is úgy meg szoktak ijedni a kismamák, pedig tudhatnák, azért írják, mert túl korán mentek dokihoz és még csak szikhólyag látszódik

2016. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mono144 ***** válasza:

Szia, cirka 6 hetes terhesség esetén igen normális. Bár a ciklusaidat nem írod, hogy hány napos az is számít hogy mennyi idős a terhesség? Mindenesetre 8-9. hét között szokták ismét nézni, és akkor már szokott lenni szívcső pulzálás. Boldog babavárást! :)

16hkm

2016. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6+5 napos vagyok, ma voltam uh-n, 16x9mm-es a petezsák, 9mm-es embriót írt az orvos, és ő látta a pulzálást. De ez függ a géptől is, meg attól, hogy mikor történhetett a megtermékenyülés és a beágyazódás, szóval nyugodj meg, jónak kell lennie, főleg, ha az orvos nem mondta, hogy baj lenne. Gondolom 1-2 hét múlva mész vissza, addigra lesz szívhang is.
2016. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első sorban nagyon köszönöm a válaszokat! :) Szó sincs arról, hogy nem hiszek az orvosnak, csak 2 vetélés után kicsit jobban fél az ember, főleg, hogy régóta vágyunk babára és nagyon nem sietett a gólya. Legközelebb 14-én kell mennem hozzá, ami bár nem sok idő, ilyen esetben, nagyon lassan telnek a napok!
2016. jún. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!