Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom lesz? Tapasztalatok?

Kislányom lesz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A fiammal a terhesség legelején semmit nem éreztem, a reggeli rosszullétek és a kívánósság is később jelentkezett. Jelenleg 6 hkm vagyok és már a nem várt előtt éreztem, hogy jön a kistesó. A hányinger is már tart egy hete. Te is tapasztaltál ilyesmi jellegű eltérést a két terhességed között? Ha igen, azonos vagy különböző nemű babád született?

2016. jún. 2. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elso ket terhessegem teljesen mas volt az elejetol kezdve. Az elsonel nem igazan ereztem semmit, a masodiknal minden bajom volt mar akkor is, amikor pozitivat teszteltem. Pedig kicsivel tobb, mint egy ev volt a ket teherbe eses kozott, tehat arra sem foghattam, hogy oregedtem.

Ket fiam van.

A harmadik terhessegem is olyan volt, mint a masodik, szenvedtem rendesen, de csak a 12. hetig tartott sajnos, nem tudni, hogy fiu lett volna-e, vagy lany.

Most ismet terhes vagyok es nem igazan van semmi tunetetem/panaszom.


Oszinten, en ebben nem hiszek. Szerintem csak siman maskepp reagal a szervezetunk a hormonokra.

2016. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ég és föld volt a két terhességem és két fiam született. :)
2016. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2016. jún. 2. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsövel folyamatos hányinger, mindenféle kellemtlen tünet, lány lett.

Második teljesen problémamentes, csak a menzesz kimaradás, meg ahasam növekedése jeelezte, hogy terhes vagyok, szintén lány lett.

A harmadik ugyanolyan, mint az elsö, fiú lett.

2016. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél semmit nem éreztem, kisfiú lett, a másodiknál volt minden... :D kislány lett.
2016. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességem teljesen problémamentes, tünetmentes volt, kislány lett.

Most a második is az, sőt a hasam is ugyanolyan hetyke mint a kislányommal, most kisfiam lesz :)

2016. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!