Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 2016 szeptemberre...

Vannak itt 2016 szeptemberre kiírt kismamák? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének,első babám várom és van pár kérdésem.
2016. jún. 2. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szeptember közepére várjuk, 2. baba, császárra készülünk, az első vajjúdást követően császárral végződött, indított szülés volt.
2016. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szeptember 30-ra vagyok kiírva, de nem tudom, mennyit tudnék segíteni, nekem is első :)
2016. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ilyenekre vagyok kiváncsi,hogy a frontok másnál is nehezebb időszakot jelent-e? Ilyenkor a babóca se túl aktív,fàjdogál a derekam ami sose szokott(pedig sajnos nem kevés túlsúllyal lettem várandó),hogy készültök a szülésre?
2016. jún. 2. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz és meglàtjuk tudunk-e segíteni.

Masodikat vàrom szept.20-ra

2016. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok.

Hàt a frontokról tudnék mesélni.

Nekem igen aktív a méhem.

Hétfő hajnalban voltam ügyeleten 3-5 percesekkel de szerencsére gyógyszervàltàs elég volt.

Ha sokat érzed sok pihenés megfelelő gyógyszer kinek mi vàlt be s mit mond az orvos.

Próbalok minimàlisat cipelni emelni.Mivel nekem az elejétől kemény a hasam.

A sok pihenés a legjobb azt vettem észre.

2016. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szeptember 5-re vagyok kiírva, UH alapján -2 hét. :)


A hidegfrontokat határozottan érzem ( érezzuk), olyankor sokkal aktívabb - rugdosódósabb.


A derekam nem szokott fájni ( pedig az hajlamos volt ilyesmire terhesség elott ) viszont nagyon vizesedek.

Keményedés is van, arra Magnéziumot szedek.


A babaholmik nagyját már megvettuk, gyerekszoba kifestve / tapétázva, gyerekruhák nagyja is megvéve.

Kórházi csomagom "még" nincs.

2016. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nekünk a frontok nem rosszak, annyi, hogy időjárást jelentést nem kell néznem, mert ha folyamatos a mocorgás odabenn,akkor már tudom, h jön a hideg/eső. Szép, napos időben babucim is nyugisabb, de azért mindig érezteti, h "itt vagyok" :)

A szülésre meg nem is tudom, hogy kellene készülni azon kívül, hogy igyekszünk beszerezni mindent addigra,ami a picinek kell, illetve összekészíteni a csomagot a szülőszobára és a kórházba.

Túl sok szakirodalmat nem olvasgatok,csak, h az alapokkal tisztában legyek, mivel én azt vettem észre többekkel való beszélgetés során, hogy minden terhesség egyedi, illetve a vizsgálatok között is vannak eltérések régiónként.

Nekem egyedül eddig ami kellemetlenebb volt, az a megnövekedett pulzusszám, de azt hiszem, kezdünk e téren is összeszokni.

Te hogy érzed magad? milyen a babavárás? :)

2016. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok. a világon semmi sem történt másként frontokkor mint egyéb időszakokban :)

én úgy készültem, hogy nézegettem a youtubeon videókat, elment a kórház saját szülésfelkészítőjére (itt magáról a szülésről nem igazán volt szó, inkább a szoptatásról meg megmutatták a szülőszobát és ismertették a helyi szabályokat)

2016. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szülőszoba látogatást én is tervezek,de más felkészítőre nem járok. Kaptam 2 éve egy jó kis könyvet- A terhesség abc-je,abba szoktam belenézni időnként+a terhesség hétről hètre cikket olvasni a családineten.

Magnéziumot èn is szedek,de voltak kemény napok mikor csak sok fekvéssel együtt segített. Terhestornával kapcsolatban van tapasztalatotok,èrdemes csinálni?

2016. jún. 2. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeptember 24-re vagyok kiírva. A múltkori lehülés előtt iszonyatos fejfájásom volt, de most semmi...talán fáradtabb, álmosabb vagyok csak...a babóm pedig mindig hiperaktív, időjárástól, frontoktól függetlenül!!!! :)
2016. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!