Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiirt kismamak hogy...

Májusra kiirt kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Május 26-ra vagyok kiírva. Második baba.Ma voltam uh-on. Méhlepény kicsit meszesedik már. Első császár volt , így ő is az lesz. Valószínűleg előbb fog születni. Bár 38. héten kellene csak először nst-re menni, de orvosom azt mondta már jövő hétre kérjek időpontot. Remélem minden rendben lesz és baba kibírja még ezt a pár hetet.Szóval finis van:-) Veled kérdező mi újság?

2016. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Május 5-re vagyok kiírva, ez a 38.hetem. Egyelőre jól vagyunk, jóslófájás nem sokszor fordult elő, csak haskeményedés (viszont az éjszaka is sok).


Azon kívül, hogy a zokni felvétele elég lehetetlen vállalkozásnak szokott indulni még minden rendben van. Első baba, így egy kicsit fura is, mert úgy képzeltem el, hogy majd a vége felé fokozatosan "romlik" a helyzet, ahogy közeledik a szülés.


Ma megyek vizsgálatra, NST-re, ultrahangra.


Te hogy vagy? :)

2016. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Május 18-ra vagyok kiírva. Ma kezdem a 36.hetet. Tegnap voltam NST-n és UH-n.. 29.hettol vannak joslofajasaim de mar 1 hete nem jelenkezett helyette az egész arcom van bedagadva.. Anyukám azt mondta hogy neki mindegyik szülés elott így volt 1-2hettel..Ez egy kicsit megijesztett mert így meg jobban felek a szülestol. Első baba lesz.:D ti hol fogtok szülni?
2016. ápr. 20. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj az arcod miatt! :) Nekem is kb 28. hét óta mondja mindenki, hogy már látszik az arcomon és nemsokára szülni fogok. Szinte mindenki azt mondta, hogy hamarabb fog jönni a baba, mert május még messze van.


Ehhez képest már a 38.hét vége felé járok, tegnap voltam ultrahangon meg nst-n, az orvos szerint még nem szeretne kibújni :) Nincs még beékelődve. A lepény még I-II fokban érett, de már kevesebb a magzatvíz. A végén még a kiírt időpontra születik meg.


Kazincbarcikán fogok szülni. És Te?

2016. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma voltam a vedonohoz..kert nekem idopontot Nyiregyhazara(ott is fogok szulni) NST-re meg UH-ra mert ahova szoktam jarni ott most 2 hetig nem lesz technikai okok miatt:) majus 5-re kaptam csak akkor leszek 38 hetes ..de o is azt mondta hogy szerinte addigra megszulok ..:) mar a hasam is leszallt... egyre jobban izgulok mert soha nem tudni :) a szam is mar ugy be van dagadva mint akinek plasztikaztak :D de orulnek neki ha meg vagy 3hetet bent maradna mert nem szeretnem hogy barmi baja legyen :)
2016. ápr. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!