Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 héten elkezdet leereszkedni...

38 héten elkezdet leereszkedni a pocakom, ki fogom bírni a kiírt időpontomig?

Figyelt kérdés
Máj. 23-ra vagyok kiírva.

2016. máj. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A has ereszkedése nem túl specifikus és érzékeny jel, sok kismama már a 8. hónapban leszállt hassal sétál, és szül a 40. hétre. Egyik jó barátnőmnél már a 36. héten mindenki jajjongott hogy húúú, ebből mindjárt baba lesz, annyira lent van, aztán megérkezett a 41. hétre...
2016. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33. héttől azt mondogatják nekem, hogy lent van a hasam. És tényleg. 37 hetes 2 napos terhes vagyok. Május 26-ra kiírva. Nst-re járok már három hete. Egy darab fájást nem mutat. Semmi jele, hogy jönni akarna. Csak azért tudom, hogy jövő héten meglesz, mert császárom lesz.
2016. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja ki, a 38 hét után már akkor sincs semmi baj.
2016. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 35-ik héttől le van ereszkedve, 39+4 hetesek vagyunk. Még jelétsemlátom szülésnek.
2016. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!