Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyire aktív ebben a...

Nektek mennyire aktív ebben a két napban a baba?

Figyelt kérdés

Most hogy megjött a rossz idő nagyon ellustult a kicsike. Két napja alig érzem. Ez normális? Nálatok is ez van vagy menjek inkább dokihoz?

19 hkm



2016. jún. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi babánk nagyon lusta mindig, amikor esik. Amikor jön a hideg front, mindig görcsölök egész nap, aztán amikor meg hidegebb van, mindig lustizik. Normális, de ha aggódsz, vegyél szívhangfigyelőt, engem az mindig megnyugtat.

29hkm

2016. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél màs lehet.

Enyém hiperaktív.

Szerintem normàlis .Főleg ha első baba.

De persze ha megnyugtat beszélj védőnővel vagy orvossal

2016. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is első baba, viszont fordított, mint a tiéd. Rossz időre indul be nagyon,alapból is mocorgós, de ilyenkor mint a motolla forog, rugdos stb. Én mondjuk nem bánom, mert legalább érzem, h jól van, szerencsére nem fájón csinálja, csak olyan kis lendületesen :)

Amúgy a szívhangfigyelő nem rossz dolog, ha pánikolós vagy, h rendben van e a picikéd :)

2016. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!