Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kevésbé aktív ma a...

Nektek is kevésbé aktív ma a baba? Aggódok, ma nem mozgott annyit mint szokott!

Figyelt kérdés

24. hetet töltöm holnap. Ma délelőtt éreztem mozogni, meg ilyen bugyborékolást is éreztem (talán csuklott?), de már egy ideje semmi. Azt észrevettem már, hogy az esős napokon kevésbé aktív, de most aggódok kicsit. Nincs baj, ugye? Nektek is kevésbé aktív ma a baba?

23+6 hkm


2016. ápr. 27. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma nagyon aktív volt, de egyébként esős, frontos napokon elbújik, és alszik inkább :d
2016. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

enyém is keveset mozog, de engem meg ez megnyugtat most:) mondjuk nem úgy mint nálad, nekem azért rúg 1-1-et 2-3 óránként meg időnként jól kinyomja magát :)

tegnapelőtt egész nap ficergett, mozgott, már fájdalmat okozott, aludni se bírtam, én amiatt aggódtam :)


off: bugyborékolás a a magzatvíz, nem a baba csinálja ;) a csuklás majd határozott mozdulat lesz, de ütemesen, onnan fogod tudni :)


26h

2016. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36 hetes leszek holnap. Babám általában este tíz után indul be. De ma nem annyira aktív mint egyébként. Napközben viszont mocorgott, kitolta magát. Többször , mint máskor. Délelőtt pedig nst is volt. Ott is kellett ébresztgetni. :-)
2016. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hallgatóztam kicsit a szívhang figyelővel, rendesen megtaláltam a szívét és egy picit meg is mozdult. Kicsit kevésbé aggódok. De remélem csak annyi, hogy neki is vannak lustább napjai.
2016. ápr. 27. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egyforma, neha tobbet mozog neha kevesebbet. Neha mi is aktivabbak vagyunk mint maskor.

Baj akkor van ha EGYALTALAN nem mozog.

2016. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is keveset szinte alig igaz egész nap én meg keményedtem.
2016. ápr. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!