Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ustrogestan hüvelytabletta...

Ustrogestan hüvelytabletta használata mellett ti meddig voltatok táppénzen és meddig voltatok eltiltva a házasélettől?

Figyelt kérdés
Progeszteron hiány miatt bevéreztem, a babával minden rendben volt 7 hetesen. Pihenés kimélet, szex tilalom. Legközelebb az orvosom a 12. héten látom, akkorra rendelt vissza.
2016. jún. 3. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam eltiltva a szextől és táppénzen sem voltam (irodai munkám van, nem emelek fel semmit). Rózsaszínezés volt egy napig a pozi tesztnél, ezért szedtem a 12. hétig, akkor elhagytam.
2016. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is irodai munkát végzek, 7 hetesen bevéreztem ráírta a leletre, hogy pihenés stb stb. Csak kezdek kicsit nagyon hiányérzetes lenni, de a baba az első
2016. jún. 3. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

én még most is tápon vagyok (25+3), végig azon leszek, amit nem is bánok.

a házasélet a 12. hétig tiltva volt, most is csak óvatosan csináljuk (a férjem félig hatol belém és nem bennem megy el), viszont szinte minden nap.

2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!