Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy az utrogestan...

Igaz az, hogy az utrogestan hüvelytabletta mellett nem indul meg a vetéléses vérzés?

Figyelt kérdés

Vagyis ha elhal a baba nem tud elmenni magától.

Tapasztalat?

Vagy ettől függetlenül is elmegy?


2010. ápr. 3. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy idő után elmegy, - csak a szervezet 1-2 hónapig is bent tarthatja, mert az Utro megtéveszti a testet, azt hiszi, még él a baba.

Nekem a 6. héttől nem fejlődött a babám, és a 10. héten derült ez ki 100%-ra. A műtét előtt 1 nappal este már raktam fel az Utro kúpot, és késő este elvetéltem, mert ugye nem volt meg az aznapi adag! A biztonság kedvéért megműtöttek, de legalább a lamináriás méhszájtágítás így nem kellett, mert a testem megoldotta magától...

De remélem, nálad nincs ilyen gond!?

A 2. babánál is szedtem az Utrot a 16. hétig, semmi gond nem volt, bár a megnyugvásomban óriási lökést adott, amikor a 12. heti UH-on láttam Őt duracellnyuszi-módjára ficánkolni. :)

32 hetes kismama

2010. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jav.: már NEM raktam fel...
2010. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár én a szájon át szedhető változatát használtam, de nekem is csak kb. 2 hét múlva indult meg a vetélés. (8-9 hetesen halhatott el az embrió a doki szerint, és pont 11 hetesen kezdtem el vérezni)
2010. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez csak félelem,nem érzem mostanában a terhességi tüneteket.

11 hetes vagyok,egy hét uh.

Félek egy kicsit,ez az első babám, 5. hét óta utrózok.

Ha el akar menni akkor ez nem tarthatja vissza?

2010. ápr. 3. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! 16.51-es vagyok. Sajnos az Utro csak akkor ér valamit, ha hormonprobléma van, sajnos nekem más lehetett a háttérben (nem derült ki, hogy mi okozta), ezért mint írtam, az Utro mellett is elvetéltem...pedig kb. a 6. héttől szedtem. Utána ahogy ismét teherbe estem, szintén szedtem a 14. hétig, hál'Istennek most nem volt gond, már 31 hetes vagyok (bár most is barnáztam mellette még a terhesség elején).

Tudom, nehéz, de ne aggódj, a lényeg, hogy Te mindent megteszel, a többi már nem rajtad múlik! Drukkolok Neked! Írd meg mi volt a 12. heti uh-n! De biztos minden rendben van, ne aggódj! :-)

2010. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy nekem alig voltak terhességi tüneteim, szóval emiatt se aggódj, egyáltalán nem mérvadó, hogy vannak-e vagy sem! Valakinek egyáltalán nincsenek és mégis minden rendben van!
2010. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a 12. heti uh-on? Ugye minden rendben volt?
2010. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen:-)
2010. máj. 16. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy neked milyen tüneteid vannak? és mikor múlt el pontosan? Én most vagyok a 11. hétben és nekem is kezd múlni a hányinger. Én is utrogestant használok az 5. héttől. Jövő héten megyek uh-ra és nagyon izgulok.
2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én most már 17 hetes vagyok,14. hét óta nem szedek utrót.

A 12. heti uh-on minden okés volt,ne izgulj!

Nekem is volt úgy hogy azt hittem elmúlt a hányingerem,aztán köv. héten újból visszajött.

16. hétig mondhatni rendszeres volt,most már nincs,ugyanúgy tudok jóízűen enni.

Tényleg igaz,hogy nem kell mindig rosszul érezni magad,attól a bébi még szépen fejlődik.

Nekem a 16.héten azt is megmondták hogy kislány lesz:-)

2010. máj. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!