Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baj, hogy most...

Ugye nem lesz baj, hogy most előjött a megjön érzésem 9 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Éjszaka hányingerre ébredtem aztán elmúlt. Reggel óta meg megjön érzésem van. Cicim is jobban fájt az előző napokban, most ez enyhült tegnap óta. Ugye nem lesz baj??? :( Holnap lépek a 9. hétbe és szerdán megyek újra dokihoz.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jún. 3. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhességi tünetek intenzitása változó, ezen ne aggódj. Gond akkor van, ha erősen görcsölsz, és/vagy vérzel. 9. héten már elég erős görcsök vannak, ha vetélésről van szó. Sajnos tapasztalatból beszélek.

Gratulálok, és boldog babavárást! :)

2016. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: kb7 hetesen jött nálam elő a "mindjártmegjönbakker" érzésem. Állandóan rohantam a WC-re, h na mizujs..de szerencsére semmi ilyesmi nem volt. Említettem a dokinak, ő annyit mondott, hogy a szervezet "emlékszik" a terhesség előtti időszakodra, meg hogy addig amíg nem erős a görcs és nem vérzel, nem akar a derekad leszakadni, addig nincs baj.

Úgy a 12-ik 7 felé múlt el.

Sok nyugalom, sok folyadék és boldog babavárást :)

2016. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem nem fog erősödni meg hasonlók és minden rendben lesz.
2016. jún. 3. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt kb ennyi idos terhesen. Nem vart volt a baba, mar kesett a mensim, es kezdett bennem megfogalmazodni, hogy na basszus akkor lehet, hogy tenyleg terhes vagyok. Aztan minden reggel ugy ereztem egy ideig, hogy elkezdodott a mensim, megkonnyebbulva mentem ki a wcre, hogy "na, megsem vagyok terhes, ma tuti megjott". Aztan sehol semmi, mar 4 honapos a tunderke lanyom :D
2016. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak délelőtt volt ez az érzés utána el is múlt. :)


Nem parázok rajta csak olyan szokatlan volt hogy van az érzés azt semmi nincs közbe. :) Nekem még ez új!

2016. jún. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!