Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok, egy...

38 hetes kismama vagyok, egy héttel ezelött a fejemben talált a férjem egy gigantikus kullancsot, kiszedte, semmi gond. Tegnap óta viszket a helye. Mintha lenne egy gumó. Holnap megyek dokihoz de nagyon félek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
már láttam hasonló helyzetet, a gyerekorvosnál egy kislánynak ment a fejébe. A többit bízd az orvosra! Ő majd megnyugtat ;)
2010. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A csípés körül nincs véletlenül egy folt???
2010. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a Lyme korra gondolsz, az nem rogton jelentkezik, hanem hetekkel, honapokkal kesobb. A legeslegrosszabb ami tortenhet veled, hogy beinditjak a szulest, es elkezdenek antibiotikumokkal kezelni. Edesapamnak volt Lyme os kullancsa, hatalmas ( 6-8 cm) es piros folt lett a helyen, elment a korhazba es sokaig gyogyszert szedett, de amugy, mivel idejeben nekialltak a kezelesnek, nem lett semmi baja.

Nyugi...

2010. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16.36-os vagyok!Igen arra gondoltam!Mert nekem volt!És ahogy kivettük,rá egy hétre jelentkezett először a folt,és másnap a viszketés!
2010. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg meg fogják indítani a szülést a baba védelmében, és te is meg ő is antibiotikumot kaptok. Mert ha hordozta a lyme kórt a kullancs, akkor hozzá is elérhet (ne ijedj meg, időben vagytok). Ha máskor kullancsot találtok, egyből házidoki, mert addig nem köpi vissza a kórokozót, míg nem piszkálják; illetve bent maradhat icipici része . (lehet ez történt)
2010. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van folt, rózsaszin. Kezdek megijedni, alig várom holnap menjek dokihoz. Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 11. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Elöször is szoritok hogy minden rendben legyen veletek és előre bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de hogy vetted észre hogy a fejeden volt a kullancs?

azt lehet érezni?

nekem még nem volt és nem tudom hogy milyen, én is most várom a babámat és kicsit félek ezektől a dolgoktól.

2010. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rég nem látott baratnőm meglátogatott és megkértem vakargassa meg a fejemet ahogy régen tette, igy vettük észre.Aznap délelött mostam hajat, és egy parkon mentem keresztül mikor kimentem barátnőméert a buszmegállóba, gondolom akkor szedtem össze mert férjem mondta, h ez friss kullancs kellett legyen, mert nem volt bepirosodva körülötte és hajmosás közben megéreztem volna....
2010. ápr. 11. 17:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy rózsaszín folt miatt még nem kell aggódnod. Egy kullancsról beszélünk ami belefúrta magát a bőrödbe, kivettétek, egy seb maradt a helyén. Ez enyhe gyulladással (göb)és bőrpírrel jár, mint bármilyen más sebnél.
2010. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16.36-os és 41-es vagyok!Légyszi írd meg mit mondott a doki!!!Mióta nekem volt én úgy rettegek a kullancstól!És most 26 hetes vagyok ,így még inkább félek:(((Kíváncsi vagyok mit mondanak ilyen esetben!
2010. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!