Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy nincs gond a...

Létezik hogy nincs gond a vizelettel laborilag. Vagyis teljesen negatív minden, mégis állandó pisilési gond van?

Figyelt kérdés

Màsodik trimeszterben vagyok ezért nem értem.

Létezik hogy ez egyéni és csak pl. baba nyomja ?Vagy mi lehet a baj ha nincs vizeletüledékben semmi?

Nem vagyok cukros s urológiàn is voltam minden rendben

Volt valaki így?


2016. jún. 3. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden terhes rohangál wc-re mert nyomja a baba. Ezt nevezed ingernek?

Vagy csíp és ép, fáj ha pisilsz, mint a hólyaghurutnál?


Nekem volt, h felfáztam az elején sokat, szex után. Védőnőhöz mentem minden olyan reggel ha éreztem, hogy kezdődik és ő teszt csíkozta, hogy ne legyen komoly baj. 2x mentem, és sosem volt benne baci. Közben meg csípett.

Tőzegáfonya és kamillafürdő segített (tudom, hogy nem szabad, nekem a védőnő mondta, hogy kiskádba üljek úgy bele, hogy csak a szeméremtestet érje , a hasamat ne) Elképesztő jól bevált.


Nőgyógyásznak mondtam a panaszom, adott hüvely kúpot, valószínű onnan vászárogtak át a bacik, mert elmúlt, teljesen jól vagyok azóta.

2016. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi hogy írtál.

Nem csíp.

Csak ugye első trimeszterben a hormonok miatt ,utolsóban a baba nyomja de a középsőben úgy hallottam nincs nagyon ilyen gond.

Ezért érdekelt mert ha màsnàl is van így akkor megnyugszom.:)

2016. jún. 3. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész életem erről szól:D megiszok 1deci fizet és fél óra múlva rohanok wcre. A 2. trimeszterben is sokat jártam wcre. Többször laborban is voltam,de sose találtak semmit,pedig sokszor azt hittem h na most tutira felfázás. Amúgy miért ne nyomhatná 2. trimeszterben a baba?? 24 hetesen pl már majdnem 80 dkg volt nekem,ami nem kevés. A hólyagodnak 5 deka súly is nagy plussz.
2016. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Snorri ***** válasza:
Első baba?
2016. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én annyit tapasztaltam a 2. Tri.ben,h egy picit tovább bírtam ki a sétálásokat mosdó nélkül.
2016. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Màsodik baba.

Van különbség?Lehet ezért?

Akkor más is van így azért ez jó hír:)

2016. jún. 4. 04:34
 7/8 Snorri ***** válasza:
Elmesélem miért kérdem, de azt még áruld el kérlek, simán szültél?
2016. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csàszàrral.

De tényleg mesélj!:)

Akàr privibe is.

Köszi

2016. jún. 4. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!