Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt 16. héten ultrahangon...

Aki volt 16. héten ultrahangon akkor miket nézett a doki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 12. héten voltam, utána meg a 18. héten. Mindkettőn kb hasonlókat néztek. Szülés várható idejét számolgatták, orrcsontot, fejátmérőt, combcsontot mértek. Lepény tapadási helyét vizsgálták, magzatvíz mennyiségét, és a belső szervek meglétét, működését, méhszáj tulajdonságait (hosszát, zártságát). Kb ezeket. Ilyenkor még szerintem leginkább a fej és combcsont méretekre és az orrcsontra kíváncsiak nagyon. Aztán később vizsgálják jobban, hogy megvannak-e az ujjak, a köldökzsinórban normális-e az áramlás stb...
2016. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mono144 ***** válasza:
Nekem a 16 héten nem mért semmit csak az állapotát nézte :(
2016. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a mereteit nezte.. termeszetesen az allapotat,hogy jol van-e 3percnel nem volt hosszabb a vizsgalat..kerestuk a kukacat is mert elvileg kisfiu,de most nagyon osszezarta a labat :) 18 hetesen lesz majd genetikai UH :)

17hkm

2016. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!