Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? December 24-en...

Szerintetek? December 24-en születne a kisfiunk, akit Adamnak hivnanak tehat egybe lenne a szulinap nevnap es karacsony?

Figyelt kérdés
Ez a név tetszik mindkettonknek de egyben lenne minden unnep. A ferjemnek ez az egy kifogasa van a nev ellen. doki szerint fiunak tunik de meg nagyon az eleje 😊

2016. jún. 5. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én gyerekem december elején születik majd.

Az orvosom még csak meg sem tippelte a nemét.

Csak azért mondom, hogy akár még kislány is lehet..

2016. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Bella169 ***** válasza:
90%

Ez lenne a világ legnagyobb kitolása.

Nekem decemberbe van a névnapom és a szülinapom egymást követő napokon és még ìgy se szerencsés. Tök szìvás volt gyerekként pláne.

A születését nem lehet befolyásolni de legalább a névnap essen messzebb akkor.

2016. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Én is karácsonykor születtem és nagyon szeretem. Nyilván nem tudom, milyen máskor születni, de én nem bánom. Névnapot pedig nem ünneplünk. Így nekem is egybe van minden ünnep. A szüleim mindig nagyon jól megoldották, hogy ne érezzem úgy, hogy csak az egyiket ünnepeljük.
2016. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
az elsonel kiirt idopontjan inditottak mert cukros lettem igy nem hordhattam tul. valoszinuleg most is cukros leszek es inditanak. tehat karacsony. mpst fogjak csinalni a genetikait. vervetel maregvolt es elotte volt egy eleg alapos ultrahang . a doki szerint eselyes a fiu de tudom en is hogyy ilyenkor ez valtozhat. ahhh. Pedig az Adam tetszik 😞
2016. jún. 5. 12:06
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapja meg a karácsony mindenképpen egybe esik majd. Ádám névnap pedig van szeptemberben is, tarthatjátok akkor.
2016. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez a legnagyobb kitolás a gyerekkel, ami csak lehetséges!

Akkor legalább ünnepeljétek szeptemberben a névnapját! Bőven elég lesz szegénynek, hogy nem lesz igazi szülinapja soha (bár erről nem ti tehettek), legalább a névnapját ne csesszétek el!

2016. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
oh hat ha van szeptemberben is akkor termeszetesen akkor tartanank!! meg is lenne oldva ! igen a szulinap karacsony egyben lesz.ha csak nem valamennyivel elobb jon a baba.
2016. jún. 5. 12:10
 8/23 Bella169 ***** válasza:
100%
Közben rá gugliztam. Van hivatalos naptári Ádám névnap szept 9-én. Akkor ünnepeljétek akkor a névnapot, akkor mégsem akkora kitolás.
2016. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagy másik névnapot néznék, vagy más nevet választanék.

Bár felnőtt korában már mindenki más a "hivatalos" névnapon fog boldog névnapot kívánni neki, legalább gyerekkorában a névnapja külön lesz.

2016. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Koszi aranyos vagy ! ez lesz a megoldas😊
2016. jún. 5. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!