Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudtátok meg a baba...

Mikor tudtátok meg a baba nemét? Hasi fájdalmak néha normális? Mikor kezdjek aggódni ha valami netán nincs rendben?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam dokinál,legköelebb ugye 4hét múlva...14.-hétben vagyok.
2016. jún. 6. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a 15 .héten elmentünk 4d-s uh-ra,mert nem volt hajlandó a picurkám rendesen megmutatni magát a 12hetes genetikain.a 4d-n mondták hogy 99%hogy kislány.

A hasi görcsök -olyan mindjárt megjön érzés- nekem is volt,meg van is.az orvosom szerint a méhtartó szalagok nyúlása okozza.Magnéziumot kell szednem.ugyan nem mondta hogy csak amikor görcsölök,akkor kell a 6-8 dbot/nap,de mivel ez a mennyiség nálam hasmenést okozott,átlag 2-3 dbot szedek és csak akkor szedek be többet ha megint görcsöl a hasam.minden esetre az a biztos ha jelzed az orvosodnak hogy fájdogál a hasad

2016. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajna a jelenlegi helyzetemben nincs lehetőségem 4D-s uh-ra!(bonyolult és hosszú story)

Akkor várunk!

Nem sűrűn fáj,csak néha nyilal +ilyenek!Akkor fáj jobban és görcsöl ha ideges vagyok,felhúzom magam valamin....

2016. jún. 6. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedjél magnéziumot az jót tesz az idegesseg ellen is és a hasfájásra is!
2016. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 24.hetesen 4D-n tudtuk meg.18 hetes uh-n rákérdeztem,de a doki azt mondta nem látja.
2016. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 heti nagy uh-n mutatta csak meg magát ,de akkor minden kétséget kizáróan. :-)
2016. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11.heten lanyra tippeltek a 15.en biztosra mondtak es azota is kislany:) 3Dre majd jovoheten hetfon megyunk. Akkor leszek 23 hetes:)


Milyen hasi fajdalom? Szurkalas?

2016. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen szurkálás is de nem olyan intenziv de van hogy görcsös.
2016. jún. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!