Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap éreztem pici buboréko...

Vasárnap éreztem pici buborékolást nyomást a hasam alján doki szerint baba mozgása volt viszont azóta nem éreztem, hétfőn minden rendben volt vele,19 hétben vagyok, normális?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak most kezdted el érezni, akkor szerintem normális. Majd ha erősebb lesz akkor fogod minden nap. Ne aggódj! Én is 19 hetes vagyok de én már mondjuk a 16. héttől érzem minden nap, és első baba, de nagyon vékony vagyok.
2016. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajtam van jó pár kg felesleg,akkor lehet h azért nem érzem mindig de hétfőn azt mondta a doki h milyen eleven
2016. ápr. 21. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, hogy hol tapadt meg a lepényed.
2016. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt sajna nemtudom hol tapad meg,de most éreztem a köldöknél lejebb olyan érzés mintha remegnék,pár pillanatig tartott rá pár percire újra,ez esetleg a baba? Mert ilyent tegnap is éreztem mikor megpihentem
2016. ápr. 21. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem érezni a babám egymás után napok maradtak ki, sőt, nem is volt 2 egymást követő nap amikor éreztem. Nagyon sok helyük van még és úgy forgolódnak, ahogy akarnak. Így viszonylag ritka még az a póz, amikor érezhető a mozgása. Mivel egyre nagyobb és erősebb egyre inkább van az, hogy több féle helyzetben érezhető a mozgása.
2016. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!