Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen korán lehet hogy a...

Ilyen korán lehet hogy a májam miatt van? Többi lent

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok,tegnap elmentem nőihez mert egész testem rettenetesen viszket,azt mondta lehet hogy a májam miatt,és ha rossz lesz a vérvétel eredménye a legroszabb esetben be kell feküdnöm,ma levették a vért 1 körül kell telefonálni az eredményért de tiszta ideg vagyok,más is volt így?mi lett végül veled és a babával?
2016. jún. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Vesepangàs okozhat pl viszketést.


Miért vagy ideges? Ha vmi nem jó,majd segìtenek nyugi.


Nekem végig nagyon rossz volt a màjfunkcióm. Voltam màjológusnàl vagy 5X meg uh-n,de legalàbb ott a babàt is megnézték alaposan :-) . A hivatalos válasz: a terhesség oka lehet a rossz vese,màj,szìv (és nagyjàból bàrmilyen szerv) műkődésnek.

Pl a vasat nem tudtam hasznosìtani,ìgy a vérem tele volt vassal és mégis vérszegény voltam. Annyi volt ennek az előnye,hogy szülés utàn 1 nappal tökéletes véreredményem volt. 1 nap alatt!!!! Még csak vérszegény sem voltam.

2016. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze figyelt ezekre a nőgyógyàszom is,de nem aggódta túl.(endokrinológus is).

1#

2016. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit tudtál meg kedves kérdező? Engem is érdekelne,elöző terhességem alatt 3 hetet feküdtem kórházban ezzel a viszketéssel és a májenzimjeim is rossz értékeket mutattak de nem mondták meg az okát mai napig 32 hetesen kerültem be elötte mar 2 hete viszkettem életem legrosszabb 2 hete volt nem tudták mitől van mar ott tartottak hogy lehet valami van az ágyamban ami csipked de nemmm aztán a vízeletem szine is masabb lett nem természetes és besétáltam a korházba ott azzonal felvettek 2 nap múlva már tüdő erlelöt kaptam rengeteg ultrahang st

b... aztan a szteroidtol(tüdő erlelő) diabéteszem lett 16 ra ment fel a cukrom rá ment a látásomra aztán diéta,utánna jött egy terhességi vízenyő azt hittem trombozist kapok,láz minden nyavaja nem birtam lábra állni végül már a ctg se volt jó és azzonal császár 35.héten lányom 9/10 apgarral született szerencsések voltunk hála istennek! Most ismét babát várok és borzasztoan félek!!

2016. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok,bocsi kicsit össze csaptam de remélem érthető! Kivánom neked ne igy alakuljon!
2016. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huhh 3#-as, sajnàlom. Remélem most minden rendben lesz veletek.
2016. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4ből 2 érték jó másik kettőért holnap kell telefonálni,csak abban bízik hogy ha a másik kettő nagyon rossz lenne akkor ez is mutatna valamit,meg orvos kérdezte mikortól viszketek még fáj e a hasam,m mondtam neki h kb 3-4 napja kezdődött és nem fáj a hasam azt mondta az jó
2016. jún. 8. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2016. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hál istennek minden eredményem jó májam rendben van holnap megyek bororvoshoz de pár napja észrevettem terhességi csíkokat a lábamon is hasam már tele van szerintem nyúlik a bőröm hiába kenegetem
2016. jún. 13. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!