Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 mm-es imponáló képlet,...

3 mm-es imponáló képlet, petezsák? Korán mentem?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökre nem vártam, de mivel nem bírtam a kíváncsiságommal már szerdán is csináltam egy tesztet ami erős pozitív volt (25-ös). Csütörtök reggel a Clearblue digitális tesztjét csináltam ami pozitív és 2-3 hetet mutatott (ennyi telt el a fogamzástól). A biztonság kedvéért péntek délután is csináltam egyet gondoltam milyen ha nem reggeli vizeletből van, az is erős pozitív. Erre ma az orvos (nem a saját hanem a helyettes) közölte, hogy hát TALÁN egy petezsák (3mm-es mérettel) de ha nem mondtam volna, hogy pozitív lett a tesz akkor nem mondaná ezt se biztosra...volt már valakinek ilyen? Első terhesség és nagyon várjuk már egy ideje...

2016. márc. 16. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, koran mentel. Meg legalabb egy hetet varhattal volna, de inkabb masfel hetet.

Nekem is volt peteeres utan 10. nap delutan pozitiv tesztem, de ez nem jelentette azt, hogy korabban fogant, met biztosan tudtam, hogy mikor. Inkabb csak annyi tortent, hogy hamar beagyazodott, hamarabb kezdett a hcg termelodni. Raadasul a hcg mennyisege is igen nagy szorast mutat koraterhesen, lehet kiugroan magas, de alacsony is es mindketto normalis. Lehet, hogy ezert irt a clearblue-d hamar 2-3 hetet, mert nalad valamivel erosebben termelodik, mint at atlagnak.


Szoval: en elso gyerekkel jartam ugy, hogy alig birtam varni es elrohantam orvoshoz hamar. 5 hetes 6 napos volt a terhessegem, akkor latszodott a petezsak es mar pulzalt a szivcso. De az orvos elotte mondta, hogy szerinte csak petezsakot fogunk latni, mert altalaban szivmukodes meg nincs ennyi idosen, de ezekben a napokban indul be.


Holnap leszel meg csak 5 hetes, teljesen normalis dolog, hogy csak petezsak latszodott. Ne izgulj ezen.

2016. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!