Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hol dolgoztatok és meddig...

Ti hol dolgoztatok és meddig kismamaként vagy meddig fogtok?

Figyelt kérdés
Én 17 hetes vagyok és könyvtárban dolgozok, ami nem megterhelő. De egész nap ülök szinte és este már keményebb a hasam

2016. jún. 8. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lottózóban dolgoztam a 36. hétig. Én is sokat ültem, ha kényelmetlen volt, felálltam/sétáltam egy kicsit.
2016. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
November kozepere vagyok kiirva, dohanyboltban dolgozok (nem forgalmas), az ital szallitasokat a fonokom atveszi vagy elpakolja helyettem:) augusztus vegeig tervezek maradni. Remelem birni fogom mert nyaron 15fokkal melegebb van bent mint kint :)
2016. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgoztam 17 hetes koromig szalag mellett. 2/3 rész ülő munka volt, a maradékban àcsoràs a gép mellett, ládapakolgatàs...
2016. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Irodai telefonos munka,végig dolgoztam volna,de közbeszólt egy vìrusos megfàzàs,amitől elkezdett kinyìlni a méhszàjam ìgy 26. héttől feküdnöm kellett otthon. Nem volt túl jó.
2016. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is dohányboltban dolgoztam. Most vagyok 14hetes, mult héten jöttem el az éves szabimra. Juliustól indul a táppénzem. Nem volt forgalmas bolt, de kocsma mellett elég igényleten emberek jártak be, már nem szerettem bejárni féltem, hogy elkapok vmit.
2016. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Engem minden könyörgésem ellenére kiírtak a 12 hetes uh után táppénzre, mivel a doki azt mondta, hogy a festékbolt nem ideális egy kismamának. Jó, az is tény, h állandó a festékszag, meg mivel színt is kevertem, néha elég festékes voltam, azt hígítóval vakartuk le magunkról stb, irodai munka meg nálunk kifejezetten nem volt, ahová át tudtak volna rakni. Elfogadtam a doki véleményét a kicsi miatt, de szívem szerint még mindig dolgoznék.
2016. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Multinál irodában 37. hétig.
2016. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pénzügyi-ügyintézőként dolgozom a 33.hét végéig,ami mindjárt itt van,végre mert a sok ülés nagyon nem jó már,hiába állok fel sokszor.
2016. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38. héten hagytam abba. Banknál dolgoztam központban. Pörgős, kemény munka volt, de ha úgy éreztem, akkor felkelhettem, vállaltam pár külsős munkát is, hogy néha kimozdulhassak, a kollégák is nagyon jól voltak, örülök, hogy eddig maradtam.
2016. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Pultos-felszolgáló voltam egy sörözőben. 37. hétig dolgoztam, utána csedre mentem.
2016. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!