Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 és 18 év közötti lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 és 18 év közötti lányok ha 13 évesen közepesen kigyúrtam magam és 182 cm vagyok de nem tartozom a jóképűek közé attól még összejöhetek egy szép, csinos lánnyal? (Heves megyében Gyöngyösön élek)

Figyelt kérdés
Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok.
2012. nov. 17. 13:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

max a 12-13 éveseknél lenne szerencséd.14 felett már nem állnak veled szóba.

A másik meg,hogy ne gyúrj ilyen fiatalon.

Inkább sportolj

2012. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Most arra lennék kíváncsi hogy ha jó testem van azzal kiegyenlíthetem-e ha nem vagyok jóképű.

Egyébként nem vagyok se kövér se sovány azért inkább a vékony felé hajlok.

(szerintem)

2012. nov. 17. 13:48
 3/30 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőmnek köszönöm szépen a választ de én gyúrás nélkül már nem tudok meglenni.Nem bírom abbahagyni.

Csak akkor állok le vele ha eltörik valamim vagy ha bajom van :P

2012. nov. 17. 13:49
 4/30 A kérdező kommentje:

Oké,lehet hogy sok a kérdés de még annyit szeretnék hogy jól áll-e ha egy izmos testen pl a mellemen van egy-egy vágás,vagy karcolás,nem csúnya mély seb csak kissebb sérülés .

Amúgy az értelmes kommentekre mindig adok like-ot!

2012. nov. 17. 13:51
 5/30 anonim ***** válasza:

Az nem vágás,hanem bőrszakadás ami a gyúrásól van.A szervezetednek kell az tápagyag.de te tudod.

Amúgy ilyen korban a külsőségek számítanak...

2012. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

a bőrszakadás már kijött rajtam én igazi begyógyult vágásra gondoltam rajtam azok már kijöttem amikről te beszélsz.

Tehát mondjuk véletlenül megvágná magam késsel és begyógyulna a seb akkor az jól nézne ki egy izmos mellen?

éppen csak egy jól látható nem hosszú karcolásra gondolok.

2012. nov. 17. 14:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Eltévesztetted az oldalt, itt nem lehet like-olni:D

13 évesen ilyennel még ne törődj.

2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

egy seb miatt nem leszel "kemény" csávó

A sok tini ribit majd így is tudod dugni.De ahhoz várnod kell 1-2 évet

2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

okés ne azt figyeljétek miket írok mellékesen pl hogy like vagy vágás helyett bőrszakadás meg ilyenek ink segítsetek nekem.

Kösz :)

2012. nov. 17. 14:20
 10/30 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ehhez..
2012. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!