Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még mindig pici hasam van,...

Ha még mindig pici hasam van, akkor hirtelen fog rengeteget nőni az utolsó pár hétben? 30hkm

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy kép a hasamról, tegnap készült. 30 hetes vagyok, de sokak szerint alig látszik. Eddig sikerült megúsznom a terhességi csíkokat is.

Az utolsó 10 hétben még nagyon sokat fog nőni a hasam? Vagy sosem lesz olyan nagy mint másoknak?

Ha ez számít valamit, a baba 3 héttel nagyobb, és Augusztusra vagyok kiírva.

Szerintetek készüljek lelkileg, hogy nemsokára szét fog repedni a bőröm mindenhol? Nagyon örülnék, ha nem szakadnék. Veletek hogy volt? Nektek is ilyen pici hasatok volt 30 hetesen, és utána nőtt hirtelen sokat?

30hkm


2016. jún. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kb. ekkora volt ennyi idősen és a végére se lett nagy! :) Később se nőtt rengeteget. Kaptam is mindig a megjegyzéseket... hogy jaj, alig látszik, meg milyen cuki sportos poci, stb. A 36 hetes utolsó vérvételen a kismamalaborban sok 24 hetes cukorterhelésesnek nagyobb hasa volt! 😂 Nem repedt a bőröm se, igaz, nekem kamaszkori hízásnál már striás lett a hasam, de most nem lettek újak. Szerintem neked se fog az utolsó 10 hétben aránytalanul sokat nőni. :) Amúgy én 160 centi vagyok, a baba 2970 gramm és 49 centi lett végül.
2016. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vicces, én kb. így nézek ki és holnap leszek 16 hetes.


Szerintem ne izgasd magad.

Az első gyerekemmel abban a pólóban mentem szülni, ami most épp jó még rám (nem terhes póló). Az a babám is 2850 lett, tökéletes méret.


A bőr repedése alkati dolog.

Nekem sok-sok problémám van terhesen, de a negyediket várva sem repedt meg sehol semmi, pedig volt már 4 kiló feletti babánk is.


Ne foglalkozz a külsőségekkel, örülj és várd a babát, a többi megy magától!

2016. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanigy voltam én is, mindkét fiamnál. Az Nst-n azt hittek eltévedtem...

Mindket gyerekem normal súllyal született: 3290 es 3250 gr és 52 es 49 cm. 😊

2016. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek külön terhes ruháim, a nadrágjaim még jók rám, 34-36os méretűek, és vettem néhány felsőt múlt héten, mert a 36os már kicsi kezdett lenni, kilátszott a hasam alul kicsit. Remélem nem fogok szakadni. 3 pici visszér kijött a hasamon mondjuk...
2016. jún. 8. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vegere sem volt valami nagy, es 3500 gramos lett. Nem lett egy repedesem sem, ez genetika.
2016. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 32. Hétben,és nekemis most ebben a 2 hétben nőlt meg látványosan a hasam.Eddig engem is mindenki bámult itt a városba,milyen pici a hasa...A többi kismama aki van,mind ugy megy mint aki a szülőszobára indul,akkora a hasuk,és 10 hét köztünk a külömbség a másik2 kismamával.alkatfüggö is.mikor egyik kismama anyukájával ültem orvosnál,nagyképüen mondta,ők már hiszen a 17 hétben vannak,mondom én a 27.erre lesett nagyokat hogy hát alig látszik.Alkatfüggö is.

De szerintem nemfogsz csikosodni.Nekem igaz2 db kijött az elmult pár hétben,de olyan pici meg halvány,hogy ugyis elmulik

2016. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal kisebb volt 30 hetesen,most már kb akkora 34 hetesen,mint a tied a képen, első fiamnál is kicsi volt még a végén is, annyira alkat függő,pl magas vagyok,szélesebb a csípőm,vékonyan kezdtem mégis letagadhattam még 25 hetesen is.
2016. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen nézek így ki :"D de nyugi, anyukámnak akkora hasa volt mikor szülni ment, mint egy 6-7 hónaposnak, hazaküldték, hogy ne szórakozzon, hogy szülni jött :D neki egy darab striája nem volt. Valaki megússza. :) nem kell aggódni
2016. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!