Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhessége kinek milyen/m...

Első terhessége kinek milyen/milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fiúval vagy lánnyal vagytok/voltatok terhesek?

Rosszullétek voltak? Mikor kezdődtek? Meddig tartottak?

Mi segített, amivel csillapítani tudtátok?


2016. jún. 9. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, kisfiúval voltam terhes, rosszullétek nem nagyon voltak, néha enyhe hányinger, főleg, ha fáradt voltam nagyon, a melleim viszont eszméletlenül feszültek és fájtak még a második trimeszterben is, ja, a gyomorégés volt elég kellemetlen, de az inkább a vége felé és az egyetlen dolog, ami segített a hideg tej volt

babát vársz?

2016. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ. :)

Még nem, csak tervben van ezért is érdekel a téma, hogy kinél hogy alakult.

2016. jún. 9. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiúval,az első 12 hétben émelygés,fáradtság hányinger,1-2 hányás,utána a 2. trimeszterben nagyon aktív voltam, a végén sokat fájt a hátam és a derekam alig tudtam aludni. Hány ingerre a hideg kóla jött be. A második terhességem sokkal durvább,mint az első volt.
2016. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiunk lett, az enyém borzalmas volt, testileg és lelkileg is. Minden vizsgálaton kiderült valami, aztán a következőn, hogy "ja, az mégsem halálos". Iszonyatos élmény volt, amnióm is volt, meg minden. A túl jó uh gép és a túlaggódós szonográfus nem jó párosítás.:)


A 12. hétig hánytam, akkor varázsütésre elmúlt. Háromszor voltam felfázva, folyton gombás fertőzésem volt. Ami életben tartott, az a plusz munkák vállalása (szellemi tevékenység) és vicces, mert a CSED-emben megmutatkozott, hogy mennyire megérte.:)


Viszont, én most úgy érzem, soha többé nem vállalnék még egy gyereket, amúgy szeretnék még, de sajnos kell hozzá terhesség is, de azt soha!:)

2016. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg 9 hetes 4 napos kismama vagyok. A baba neme kb. 3 hét múlva lehet hogy ki fog derülni. Tegnap voltam másodjára dokinál. :)

Hányingerem szokott lenni de hányni még nem hánytam. Nem nevezném rosszullétnek, de néha kellemetlen. Kb. 6. héttől fordul elő. Sok folyadékot iszom egyébként.

2016. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ikrekkel voltam terhes, 1 kislany, 1 kisfiu. Kb az 5. heten kezdodtek es a 14. hetig tartottak rosszulleteim. Soha nem hanytam, viszont egesz nap hanyingerem volt. alig birtam enni barmit is, tobbnyire gyumolcsot kivantam, azok kozul is a ledusabbakat. Gyomberteat probaltam inni, de nem segitett.

A 14. het utan aztan jobban lettem es zokkenomentes terhessegem volt. Parszor erosebb gyomoregesem volt, de a Rennie azonnal elmulasztotta. Nem voltam kivanos, viszont a csirkehusra ra sem birtam nezni.

2016. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Most 33 hetes terhes vagyok. Az első 2 hónapban voltak rosszulléteim : fejfájás , iszonyatos hányinger de nem hánytam szerencsére. Ezen kívül a mellem feszült de más nem volt. Megenni csak a krumplit a kenyeret meg a szalonnát tudtam de ezeket bármilyen mennyiségben :D Amikor a rosszullét elmúlt akkor nagyon kívántam a tejet,az édeset meg a savanyú ubit. Később meg inkőább a gyümikért voltam oda azokból is inkább az alma a narancs és a banáán ja és a kedvenc kávémtól is hányingerem volt az elején azt nem is ittam egy jó darabig és most is csak kb hetente egyszer egy pohárral :D a hányingerre nekem az üdítők használtak meg a forrócsoki :D Nem tudom fiu lesze vagy lány mert azt nem szeretnénk tudni első babánál :)
2016. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a hetes vagyok. még annyi hogy ahogy elmúlt a rosszullét nagyon sok energiám volt,férjem sokszor úgy kellett rám szóljon hogy mostmár pihenjek egy kicsit mert egész nap meg sem álltam de én még akkor is csináltam volna a dolgom. most azért már egy ideje fájdogál a derekam meg a hátam de nem erősen. Azért már visszafogom magam és többet pihenek de ettől függetlenül energiával még mindig teli vagyook :D
2016. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!