Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhattam valami kárt a baba...

Okozhattam valami kárt a baba hallásában?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a nővérem lánybúcsúja.A vacsi után csatlakoztunk a fiúkhoz.Nem akartam menni, de rábeszéltek.Olyan helyen voltunk, ami kulturált volt, nem volt füst sem.Viszont hangosan szólt a zenegép.Ők buliztak, én nem igazán.Kb. másfél óra után hazamentem.Lehet a babának valami baja a hangos zenétől?

17 h km


2010. ápr. 12. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem :)) a baba már tényleg hall, de a külső hangokat a magzatvíz megszűri. Ha nem tetszett volna neki, jelezte volna, nyugi :)
2010. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem...
2010. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
erre is jó a magzatvíz.... elnyeli a hangokat. Egyébként lehet hogy még élvezte is, mert a rendes hang elmosódva jut csak el hozzá; ezt meg lehet hogy tényleg hallotta :)
2010. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár rég olvastam, de úgy rémlik, a 20.hét körül alakul ki a babák hallása. De ha véletlen már most is hallott volna, akkor se izgulj. Sokkal nagyobb hangzavar van odabenn, mint gondolnád: ver a szíved, folyik a véred, veszed a levegőt, emésztesz, stb...
2010. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, megnéztem, jól emlékeztem, ezt írják a 20. hétre:


Fülei már tökéletesen működnek, minden hangot hall a testedben: a belső szerveidet, a te hangodat, a téged körbevevő hangokat. Itt az ideje, hogy rendszeresen beszélj hozzá, zenét hallgass vele vagy akár mesét is olvass neki. Párodat is vedd rá, hogy beszéljen a hasadhoz, így mikor megszületik, ő is örülhet majd, hogy a baba megismeri a hangját.

2010. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én koncerten is voltam pocakosan,a kisbabám jól hall.
2010. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Megnyugodtam!
2010. ápr. 12. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!