Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érez fura szagokat...

Más is érez fura szagokat terhesen?

Figyelt kérdés
Egész nap macskapisi szagot érzek,pedig nincs is macskánk...
2016. jún. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!! :) én is éreztem. soha nem érzett szagokat is, meg karácsonyra kaptam egy krémet, aminek konkrétan h....s szaga volt, rá pár hónapra meg finom parfüm illata. Volt, hogy örökké kezet mostam, mert minden porszagú volt rajtam. a finom illatokat meg mintha meg sem éreztem volna, megszűntek létezni egy kis időre.
2016. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bennem csak annyi volt hogy a műillatok irritáltak.parfümök, sprayk, hajfújos cuccok, öblítők es kezdtem feltételezni az emberekről hogy természetesen biztos büdösek és palástolják. kicsit tuldramatizáltam, valszeg a hormonok miatt :)
2016. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn folyamatosan ne nevessetek ki ,közterületi wc, szagot èrzek... olyan mint a plázákban,buszpályaudvarokon.... :) undorító hogy mindenhol ezt èrzem.... hònapokig egy fajta kedvenc illatù izzadàsgàtlòt hasznàltam megundorottam töle hànytam is a szagàtól... borzalom volt... vàltottam de ezt sem bírom....
2016. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fhuu, de mennyire :D a kedvenc samponom szaga pl elviselhetetlen lett, hányok tőle. A frissen mosott ágyneműben húgy szagot érzek, pedig semmi állat nincs a lakásban :D
2016. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fuujjjjj de még mennyire. Nekem pl a kedvenc öblítőm szaga okoz hányingert. Meg olyan lett a szaglásom mint egy nyomozó kutyának. Ha valamelyik gyerek bekakil már messziről megérzem. A hűtő is iszonyú büdös ha kinyitom. A kézmosó szappanból is sok fajtának nem bírom a szagát. Szegény férjem is büdös, mármint nem csak a parfümjét nem bírom.
2016. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:)

Hát jók ezek a hormonok.

Ma az én férjem is büdös volt. Már ami az axe tusfürdőjét illeti.

Meg a sajt... nah az nagyon büdös még nekem. Olyas vas szaga van.

2016. jún. 10. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Irtam màr fentebb de eszembe jutott hogy nem merek levegőt venni idősebb emberek mellett lehet nem büdik de èn is vadàszkutya lettem sajnos... ma is voltam vizsgàlaton az SZTK-ban atya ég azok a szagok... :) alig vàrtam hogy haza èrjek...
2016. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a valaszok, jokat nevettem rajta!:-D habár nektek biztos nem vicces. En 12 hetes terhes vagyok es en is extran érzékeny vagyok szagokra. Öblítő, mososzer szagatol kivagyok, a hűtő es főleg a mosogatógép szagát sem birom, es van hogy a saját szagomtol is hányingerem van (bugyi) , viszont van egy parfümom aminek most az illata jobban tetszik, mint terhesség előtt. Szerencse h jo idő van es állandóan lehet szellőztetni, a lakást is budosnek érzem. :-P
2016. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!