Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A húgyúti fertőzés gyakori...

A húgyúti fertőzés gyakori probléma terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A folyamatosan visszatérő,de kezelt húgyúti fertőzés okozhat vetélést vagy koraszülést?20 hetes kismami
2010. ápr. 12. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Ha idejében kezelve van, akkor nem alakul ki szövődmény, és felterjedni sem tud.Én is felfáztam az első trimeszterben, kaptam rá antibiotikumot, meggyógyultam, és azóta panaszmentes vagyok.Ha vissza is tér, megfelelő kezelés mellett akkor sem okoz koraszülést.
2010. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem háromszor volt, pedig nagyon vigyáztam, csak keveset ittam! Nem lett semmi baj, egy hetet ráhúztam!
2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Kb másfél hete kezdődött.Kaptam augmentint,ami nem használt.Pár nap után váltani kellett zinnatra.Már kicsit jobb,de még mindig vannak pisilési rohamok és olyankor kicsit csíp.
2010. ápr. 12. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 3-szor is...

Ha kezelve van, rögtön, akkor nem okozhat gondot. Ha nincs kezelve, akkor is csak akkor okoz gondot, koraszülést, ha a méhszáj nyitva van, és felmegy a baci a hugyútakból a hüvelyen át a méhbe, veséhez!

Napi 4-5 liter folyadékod megvan? Mert nekem is az kellett a napi 2 gramm(!!) augmentin duo mellett, hogy elmúljon!

33 hetes km

2010. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan.Minden nap 3 literig számolom,de még utána mindig iszok.Szomjasabb is vagyok az antibiotikumra.Viszont napi 1 lágy kávét is megiszok.Az nem baj ugye?
2010. ápr. 12. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kávé nem baj!
2010. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!