Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás terhesen normális?

Barna folyás terhesen normális?

Figyelt kérdés
A 33. hétben járok. Tegnap délután volt egy kicsi barna folyásom. Éppen csak egy kicsi csikocska. Ma reggel is volt egy kis barna folt de nagyon pici mindkét alkalommal. Szagja nincs,állagra vizes és nem nyálkás vagy túrós. Nem viszketek odalent és nem is ég. Se fájásaim se görcseim nincsenek. A pici ugyanúgy mocorog mint eddig. Se nem többet se nem kevesebbet. Az orvos nem rendel,majd csak hétfőn. Egyedül meg nem merek elindulni a kórházba nehogy út közben valami bajom legyen. Első terhességem és kicsit meg vagyok ilyedve.Lehet,hogy valami baja van a babának?
2016. jún. 10. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. jún. 10. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg a ferjedet es ugy menj a korhazba, hogy bekiser. Mindenkepp kell hogy lasson orvos, de remelhetoleg artalmatlan dologrol van szo.
2016. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális,én bemennék inkább megnézetni magam.
2016. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem várnék hétfőig. Nem tudom, hol laksz, de ha hívsz egy taxit, elkísér valaki, barátnő, szomszéd, rokon, csak kibírod. Félsz, hogy útközben lesz baj, de ha otthon lesz akkor mi van? Menj be valahogy, már csak a magad megnyugtatása miatt is.
2016. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy a nyákdugod? mindenképpen nézzem meg orvos még ma!

majd írj

2016. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!