Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menstruaciom es nem...

Késik a menstruaciom es nem tudom miert? Talán stressz?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! A ciklusom mindig 30-32nap közötti. 11en kellett volna menstrualnom,azonban mar előtte is végeztem tesztet. Lett egy reggeli negatív es 2delutani negatív. A mai napon délután ujra elvégeztem es egyértelműen 1csikos lett,de mintha latszodna egy halvány masik is,de nem vagyok benne biztos. Ovszerrel vedekeztunk es probléma nem volt vele. Vizsgaidozakban vagyok,stressz miatt maradhat el? Ugyan olyan érzésem van,mintha megjönne,de semmi. Szerintetek mi lehet?

2016. máj. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel csinálj első vizeletből egy újabb tesztet, ne délután.

Persze késhet pár napot, annyi belefér.

2016. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 2 napja késik? Teszt még nem mutatja ki. No para várj még egy hetet és utána csinálj tesztet ha nem jön meg... aztán irány a doki...
2016. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó egyuttlettol szamitva mar 4hete történt. Védekezéssel. Annak mar ki kellene írnia, ha az vagyok,nem?! Fontos hogy nem ovacios időszakban történt,persze tudom hogy ettől függetlenül is lehet probléma.
2016. máj. 13. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén vizsgára készülök és 3. napja késik. Szerintem nekem is a stressz miatt. Talán holnap csinálok egy tesztet.
2016. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!