Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek, h jól érezze...

Mit tehetek, h jól érezze magát a baba a pocakban,30 hetesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem van vajon valami,ami különösen jó neki? Pl többet feküdjek? Kevesebbet sétáljak? Egyek vmit a szokásos vitaminokon kívül? Tartsam melegebben a hasamat pl derékmelegitovel? Vagy mindez hulyeseg es ne csinaljak semmit maskepp?
2016. jún. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te érezd jól magad!! És akkor ő is jól fogja érezni magát.
2016. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mono144 ***** válasza:
100%
Lehet én nem jól tudom, de különösebben nem kell többet foglalkozni ezekkel mint ahogyan azt eddig is tetted. Egyél egészségesen, igyál megfelelő mennyiségű folyadékot, de túlzásba se ess vele. Ha elfáradsz pihenj amennyi jól esik. Sétálni jó, szóval az ha belefér akár minden nap :) Boldog, nyugis babavárást!
2016. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron melegebben? Gondold már végig, hogy ott a magzatvíz, a vastag méhizomzat, a zsigereid közötti zsír, a hasfal, azon is zsír, azon meg bőr. Ahhoz, hogy fázzon, neked kellene orvosi értelemben kihűlnöd.
2016. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem folyton melegem van mióta terhes vagyok, a hasam különösen nem bírja a meleget. Anyosom mondta is, hogy anno mindig betakart, meg ne fazzon a gyerek, rossz nézni, h csak egy polo van a hasamon.


Szerintem ezt mindenki másképp érzi. Az meg, hogy 30 hetes vagy semmivel sem másabb mint a 29 volt. Pihenni fekudni és nem sétálni meg csak akkor kell ha a doki mondja h nagyon szétnyílt a méhszáj. Mindennek oka van, csak azért mert 30 hétbe léptél nem kell változtatni.


:)

2016. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes kismama vagyok. A héten festettük a szobánkat, új padlószőnyeg került le, most pakolom épp a szekrényeket, 2 komódot és egy akasztós szekrényt raktam össze eddig a 2 nap alatt. Ma még vár rám egy komód a nagyobb gyerekemnek, és egy nagy szekrény, azokat is össze kell raknom. Utána a hétvége a pakolásé. Úgyhogy pihenésről, fekvésről nem is álmodozom. Én még bicajjal járok mindenfelé, úgyhogy keveset sétálok. :)

Jövőhéten megyünk a nagyobbal az utolsó ovis kirándulásra, előtte 2 napig az anyám albérletében fogok pakolászni, mert költözni fog, de ő külföldön dolgozik, úgyhogy valakinek össze kell pakolnia a cuccait, mert nem jön haza csak augusztusban, ha megszületik a lányunk.


Sok gyümölcsöt eszem, a cseresznye folyamatosan érik, van már ribizlink is, azt is csemegézem, meg a nektarinra vagyok rákattanva. Egyebeket nem eszek, mármint plusz vitaminokat, még a Gravidát sem szedem csak 2 naponta.

A kicsi lányom nagyon jól érzi magát, én nem parázok ezen. :D

2016. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!