Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a baba, aki a pocakban...

Az a baba, aki a pocakban keveset mozog, az kint is nyugisabb? Vagy total nincs osszefugges?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sokat mozgott pocakban is és kint is. Viszont eddig jó alvó, nyugodt baba. Csak mozgékony amikor ébren van. :)
2015. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam alig mozgott a pocakban. Mint később kiderült be volt szinte szorulva egy pózba, nem indult be a szülés sem, nem fordult be se. Szóval néha mocorgott kicsit, pl este, ha oldalra fordultam jelezte, hogy az nem jó neki. Most 8 hónapos múlt. Jelenleg ott tartunk, hogy ha megfogja a kezem rohan. Vagyis kézen fogva sétál, fut. Korán kezdett kúszni, mászni, stb. Igaz mivel egy kis oxigénhiány volt nála jártunk tornára, (Dévény). De így is jóval megelőzi a tankönyv szerinti 8 hónapost. Izeg-mozog, mindig jön-megy. De az alvókájával nincs gond, szerencsére.
2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon keveset mocorgott odabent, NST-ken szinte meg se moccant.... Most 15 honapos es egesz nap meg sem áll, még eves kozben is lenni kell vminek a kezeben, állandoan babral vmit... Egy percig nem tud nyugdtan ülni, csak a babakocsiban es az etetoszekben van el egy darabig. De akarhol mashol van, megy... Kisebb koraban is nagyon mocorgos volt.
2015. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van összefüggés.

Nekem az első fiam keveset mozgott, kb. 2 napig aludt, egy napig mozgott, 2 napig aludt a végén.

Idekint kb. 4 hónapos koráig nem tudom, hogy összesen 6 órát volt-e ébren naponta evéssel, fürdéssel együtt.


A kisebbik fiunk minden éjjel elkezdett parádézni odabent és állandóan csuklott. Még a 40. héten is aktív volt nagyon.

Ő az első időszakban csak éjjel volt ébren, nappal keltenem kellett enni, aztán nehezen átálltunk végre az éjjeli alvásra, de nappal nagyon éber. Ő most 3 hónapos és állandóan csuklik!

2015. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van összefüggés. A kisfiam pocakba hú hát enyhe kifejezés ha azt mondom alig mocorgott. 21.héten éreztem először de utána akkor se minden nap. Mikor valaki azt mondta nekem hogy az ő babája kirúgja a ház oldalát, nem tudtam miről beszél. Viszont rengeteget csuklott. Most 5 hónapos és konkrétan néha alig birok vele. Alig alszik, már 2-3 óra fele kel éjjel, sikítozik kiabál, szétrugja a kiságyat, forgolódik hasról hátra hátról hasra 😁 nagyon aktív baba.
2015. dec. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az en fiam is allandoan csuklik, pocakba se volt mashogy.
2015. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szonográfusunkat kérdeztük erről. Azt mondta, hogy a méhlepény helyzetétől és a magzatvized mennyiségétől függ a magzatmozgás érzékelése. És a hasfaladon található zsír mennyiségétől, továbbá a hasfalad erősségétől.


Amikor már kijön a baba, ott már ezek a tényezők nincsenek, így nem tudja az ember összehasonlítani a két helyzetet.


Azt mondta, hogy van alaphabitusa természetesen a gyerekeknek, ezért hasonlóság adódhat később a magzati és a gyermeki habitus között.


27 hkm, akinek a magzata nagyon sokszor tombol:))

2015. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos valaszokat kaptam, koszonom.
2015. dec. 15. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon nyugis volt a pocakban és kint is. Nálunk volt összefüggés.
2018. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!